Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Intim torna? Segített? Mikorra...

Intim torna? Segített? Mikorra éreztél változást?

Figyelt kérdés
KIT tornát szeretném elkezdnei, elolvastam a könyvet, és hát nagyon elbizonytalanodtam,hogyan lehet ezeket a gyakorlatokat megcsinálni. Nektek sikerült,mennyi idő kellett hozzá?? Erősödtél??
2011. jún. 17. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csinálom, muszáj is, mert lett egy kis süllyedésem az első terhességem alatt. Minden este csinálom a gyakorlatokat, második babát várom épp. Szerintem hamar meg lehet tanulni, leírva sokkal bonyolultabb, mint józan paraszti ésszel belegondolva, hogy mit is kell csinálni ;)

Hajrá!

2011. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is süllyedés miatt akarom elkezdni. Akkor bele is vágok:)
2011. jún. 17. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nekem is az van. Milyen az a süllyedés?
2011. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor vettem észre,mikor a gátsebemet néztem,hogyan gyógyul. A hüvelyben láttam valamit ami nem odavaló, azt hittem a hüvelyem van bedagadva, elmentem dokihoz és közölte,hogy a belső méhfal van megsüllyedve.

Szerencsére nem fáj, nem jár semmi "mellékhatással", gondolok itt inkotinenciára. Szerencsére "csak" ott van.

De javítani akarok a helyzeten,mert tervezünk tesót.

2011. jún. 20. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mintha a hasam lenne megsüllyedve.

Amúgy nekem az ajánlották, lehet hogy a méhsüllyedésre is jó, hogy jóga légzőgyakorlatokat végezzek. Először belélegzés, ekkor ernyedt a test, majd kilégzéskor hasat behúz és addig tart,amíg nem fújtuk ki a levegőt, belélegzéskor ismét ernyedt a test. Majd többször egymás után.

Ezt lehet hüvelygyakorlattal is,vagyis kilégzéskor összehúzod a hüvelyt. A gyakorlatot nem kell erősen végezni. Lehet fekve,pl. mikor ébredsz, vagy fekszel le, de lehet állva is bárhol bármikor,és nem is feltűnő.

Én most ezt próbálom.

2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!