Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordásnál az átlagos...

Túlhordásnál az átlagos menstruációs görcsös jóslófájások erősödni fognak, vagy csak sűrűsödni a szülés előtti időszakban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Egyén függő.

Az elsővel nem hordtam túl,ott csak sűrűsödtek. A másodikkal már túlhordtam,ott először sűrűsödtek,majd erősödtek.- bár lehet azért éreztem erősebbnek,mert az utolsó fél órát a kórházban perces fájásokkal húztam ki... mire végre elfogadták,hogy idő van,és burkot repesztettek.


Üdv:2gyerkőcös,28hkm.

2011. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál! Közben megszületett a babám másnap reggel.

Este (amelyik nap írtam a kérdést) bementünk a szülészetre, mert felerősödtek a fájások és reggelre megszületett a kisfiam. Burkot repesztettek és oxitocint kellett a végén adni, mert a fájások nem rendszereződtek. De minden rendben volt.

2011. jún. 23. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2021. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!