Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában az Uzsokiban...

Akik mostanában az Uzsokiban szültek, vélemény, tapasztalat? Akinek nem volt választott szülésznője, akit éppen "kapott" kedves volt? Minden vélemény és jó tanács érdekel.37 hkm

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én még szülés előtt állok de szerintem egytől egyik mindegyik szülésznő tök aranyos az Uzsokiban.Én mondjuk választok szülésznőt mert az a tuti.A kórház meg szerintem nagyon jó.Most újították fel, korszerű és modern.Nem lesz gondod vele, de szülés után sokat kérdezz a csecsemősőktöl mert csak úgy nem fognak tanácsot adni.
2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én decemberben szültem ott,dokim volt,de szülésznőm nem.

Reggel bementünk és aki ott volt őt "kaptam",fiatal 24 éves,de nagyon kedves és érti a dolgát,egész nap velem volt,még enni sem ment el.(Cseh Zsanett)10.000ft-ot kapott,de még azt sem akarta elfogadni.

Mindenki nagyon kedves,nekem csak a gyerekorvos nem volt szimpatikus.(alacsony idős nő)

Az osztály tiszta,én 2 ágyas szobában voltam külön fürdőszobával,hűtővel,zárható szekrénnyel.

Még annyi,hogy ha délelőtt szülsz akkor a negyedik napon,ha délután akkor az ötödik napon engednek haza.

Könnyű és gyors szülést! :)

2011. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megszüntették a szabad szülésznő választást ez év január elején. Kérdezz rá, hogy most egyáltalán van-e már rá lehetőség, visszahozták-e, vagy nem.


Nekem nem volt választott 2009-ben. Mivel műszakváltásba belecsúsztam, így kettőhöz is volt szerencsém, mind a kettőről csak jót mondhatok, angyalok voltak. Ugyan ezt mondta eddig minden itt szülő ismerősöm. A kórház nagyon szép lett, szobák gyönyörűek.

2011. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is úgy tudtam, hogy megszűntették a szülésznő választást....
2011. jún. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!