Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemény Dr. Tivadar János...

Imergency kérdése:

Vélemény Dr. Tivadar János szülész-nőgyógyászról Siófokon? Siófoki szülészetről vélemény? Érdemes bábát fogadni?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok és nála fogok szülni, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!
2011. jún. 23. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak annyira ismerem, hogy nála születtem. és jol vagyok:)

anyukám szerint kedves ö is régen hozzá járt és 3 gyereket szült nála

2011. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben pozitiv a véleményem róla.

3 gyereket szültem Siófokon,az utolsó kettőnél ő volt a fogadott dokim.Az elsőnél más volt,most inkább nem irom le a nevét.

Szóval nagyon rendes ,figyelmes,sajnos 3x feküdtem bent,a kórházban a 3.-ik terhességem alatt,ha olyan szobatársam volt,aki nem is az ő betege volt,őket is megkérdezte,hogy van,nincs-e problémájuk.

Második babám este született,10 óra elott.

Mikor szóltak neki,hogy ott vagyok,5 percen belül ott volt.

3-ik babám születésénél pont szabin volt aznaptól,mikor inditotta a szülésem,túlhordás miatt.

Minden nap bejott,meglátogatott.

Ha van kérdésed kérdezz csak.

3 gyerkoc anyukája

2011. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon jó véleménnyel vagyok róla, szakmailag és emberileg is kiváló doki!!!

Én nem fogadtam szülésznőt, de szerencsémre egy nagyon aranyosat fogtam ki, minden rendben volt vele.

Viszont az újszülött osztály már gáz volt :(( a nővérek egy része faragatlan bunkó (persze tisztelet a kivételnek) meg bababarát kórház, én 2009 nyarán szültem, előtte nyerték el ezt a címet, és nagyon ragaszkodtak a bababarát elvekhez, csak szoptatni lehetett, akkor is ha nem volt tejed, tápszert nem adtak, akárhogy ordított a gyerek, akárhogy könyörgött anyuka sírva ríva!

a rooming in szobában aludni nem lehet, mert mindig ott vannak a babák, mindig sír valamelyik, aztán reggel fél 6-kor már ébresztő volt

most nem tudom mi a helyzet, remélem azóta javult némileg

2011. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!