Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kriston Intim torna? Jól...

Kriston Intim torna? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Most olvastam el a könyvet, elsőre elég bonyolultnak tűnik. Jól gondolom,hogy először pisilés közben nézzükmeg milyen izmokról is van szó, utána ha megvagyunk bemelegítés és a különböző gyakorlatok(lépegetős, 3pipa,masni), egyenkénti elsajátítása következik és amikor megy, akkor állhat össze a reggeli és esti gyakorlat sor???


Nektek mennyi idő alatt sikerült elsajátítani, változást éreztek?


2011. jún. 25. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is megvan a könyv, de őszintén szólva nekem ott elég bonyolult a dolog. Én megvettem a dvd-jét, na ott már sokkal érthetőbben magyarázza el fokozatosan.

Pisilés közben csak akkor állj meg, ha nem tudod, melyek ezek az izmok. Ha jól össze tudod szorítani a gát izmaidat, akkor nem kell. Amúgy nem javasolja, hogy pisilés közben állj meg.

Igen van egy reggeli és egy esti gyakorlatsor, én csak az estit szoktam, mert reggel valahogy mindig elfelejtem, de amúgy használ.

2011. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Király utcában van a tanfolyam, én jártam hozzá, ott elmagyaráz mindent. Az izmaid működését az ujjaddal tudod legjobban megnézni azt hiszem, rászorítasz és figyeled, hogy hol szorítod igazából az ujjadat.
2011. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!