Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után emésztés...

Császáros szülés után emésztési problémák? Olyan mint ha hasmenés lenne, alig érek a a mellékhelységbe ha kell, hígabb és tele vagyok levegővel. Tapasztalt ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen:(És főleg szoptatás közben jött rám:((((

Kellett sok idő mire rendezőstek a dolgok,ittam normalort,az úgy ahogy segített.

2011. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is volt és nagyon elhúzódott (2 hónap). Sajnos a védőnőm sem vette komolyan, a sárgarépát javasolta megoldásként. Legközelebb nem várom meg, hogy magától megoldódjon mert nagyon sokat fogytam. Ha van orvos vagy dietetikus ismerősöd, akkor nyaggasd őket, mert ez nem jó állapot.

Jó babázást kívánok!

2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg csak irigykedem... Alig megy, mintha újra kéne szülnöm...
2011. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 3 és fél hőnapja volt császár. A kórházban már nagyon fel voltam puffadva, azt hittem, nem bírom ki, de senkit nem érdekelt a bajom, csak adták a hashajtót, ami szerintem csak rontott a helyzeten. A székletem is hígabb lett, és ez azóta is tart. Fogalmam sincs, mikor lesz vége, de így alig tudok emberek közé menni, és vendégeket se szívesen hívok, mert állandóan tele vagyok levegővel. Ha nagyon rossz, szedek Nospát meg Espumisant, mert úgy tudom, ezeket lehet szoptatás alatt. Mindenki azt mondja, milyen szépen lefogytam, nincs is hasam az ikrek után, én meg csak szenvedek a görcsöktől. Próbálok diétázni is, de ha szinte semmit se eszek, akkor is fel vagyok puffadva.
2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!