Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem szeretném hogy a...

Ha nem szeretném hogy a férjem ott legyen a szülésnél azért anyukámat megkérhetem? Félek ha meglát olyan "pozitúrában" utána már nem fog olyan kivánatosnak találni, vagy ez hulyeség?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen beszélj erről a férjeddel. Ő meg fogja tudni mondani, hogy be akar-e menni a szülésre. Egyénként a kispapák sokszor az anya fejénél vannak, de ha akarják megnézhetik a baba megszületését. Az én férjem mindkétszer végignézte, nem undorodott meg, sőt büszke volt rám. Nagy élmény lehet számukra a köldökzsinór elvágása! Ha nagyon nem kívánkozik bemenni, akkor kérd meg édesanyádat. Ő nem hiszem, hogy undorodna, mivel ő is megszült téged!
2009. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia.az én párom mióta részt vett a szülésen azóta teljesen más kép alakult ki benne.én is ettől féltem mint te de rengeteget segített,bíztatott.
2009. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség. :) Tapasztalatból mondom. :)
2009. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed szeretne benn lenni, akkor nem fog megundorodni tőled, de ha ő nem szeretne akkor tényleg nem szabad, hogy benn legyen. Nekem van olyan ismerősöm aki ráerőszakolta a férjére, hogy benn legyen és tényleg megundorodott tőle. Sajnos el is váltak.
2009. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem volt bent. A férjem a folyosón várakozott.Szükségem volt a tesóm higgadtságára, tudtam,hogy a férjem "túlféltett" volna,ami szerintem nem tett volna jót.Így én is könnyebben viseltem.Azt a személyt hívd be,aki lelkileg meg tud erősíteni szülés közben!
2009. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi együtt "szültünk", nem is volt kérdés. Az elejétől fogva úgy gondolta a férjem, ha nem bánom, bejön a szülőszobára.

Gondolom, nem viselte meg, mert legközelebb is benn akar lenni velem (és talán még jobban is szeret, mint előtte...).

2009. ápr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem azt mondta, hogy az a minimum amit ö megtehet ertem /ertünk, hogy bent van, es a lelki reszenel tamogat ahogy csak tud. Aztan a szüles utan elete legszebb elmenyenek nevezte, es nem gyözte megköszönni utana, hogy atelhette ö is a csodat, es bevallotta, hogy örül, hogy nem nönek született, mert ö nem birna vegigcsinalni.... Szoval nalunk csupa pozitivum jött le, es most ujra izgatott a ferjem, mert hamarosan megint ott lehet a nagy napon... :)

Habar en egyszer, csak ugy viccbol, megjegyeztem, hogy most szeretnek mast valasztani, hogy mas legyen velem, de aztan elnevettem magamat, mert lattam, hogy mennyire elkomorodik az arca, es egy nagy csalodottsag volt a tekinteteben... :)

De ez a mi esetünk. Az egyik baratnömnel habar elötte lefixaltak, hogy a parja is bent lesz, a kitolasi szakasznal a ferj azt mondta, hogy mindjart összeesik, es kirohant, es nem is ment vissza... A masik b.nömnel a lany mondta a ferjenek, hogy inkabb menjen ki, mert idegesitette, hogy fel es le setalgat, es tördeli a kezet, fogalma nem volt a sracnak, hogy mivel tudna segiteni... Szoval különbözöek vagyunk, de egy öszinte beszelgetessel sok minden kiderülhet, hogy egyaltalan

van-e igenye a parodnak ott lenni... Birna -e pszichesen?

2009. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en ferjemnel gyengebb gyomru ember nincs a vilagon...es megis bejott velem...eleinte csak a kezem fogta de aztan gyozott a kivancsisaga, es vegig nezte ahogy a kisfia kibujt, es vegig is kozvetitette nekem. Jo volt mert sokat segitett lelkileg, maikor monda, hogy gyerunk meg egy kicsit mar latom a fejet...a szemet...stb...es meg a koldok zsinort is elvagta :)

Es mindezek utan azt mondta, hogy ennel szebb es bensosegesebb elmenyben meg nem volt resze, mint hogy lassa (ELSOKENT) a kisfiat.

2009. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
No persze ezt embere válogatja, de azért az a jellemző, hogy nemhogy nem kíván, hanem sokkal jobban kötődik a férj az együtt szülés után a feleségéhez. Az én férjem a varrás közben jött ment a szülőszobában, látott szemtől szemben is, amikor varrtak, de egyáltalán nem undorodott meg, sőt azt mondta, abszolut nem volt semmi gusztustalan abban, amit látott. Azóta sokkal jobban kíván. 10,5 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!