Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy lesz végre valami?...

Lehet hogy lesz végre valami? Csak nem megindulni készül?

Figyelt kérdés
Tegnap valószínűleg távozott a nyákdugóm egy része, bár nem véres volt, csak sárgás. Most olyan iszonyú hasmenésem volt, hogy konkrétan folyt. A derekam nagyon fáj (mint mensi előtt), de nem szakaszosan, hanem folyamatosan már vagy egy órája. Viszont a hasam egyáltalán nem görcsöl még... A baba is mocorog még, bár nem rúgja ki a ház oldalát. Szerintetek reménykedhetek? Hétfőre vagyok kiíva...
2009. ápr. 4. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég valószínű! :) Szép szülést kívánok.
2009. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég esélyes...

Vannak, így utánaolvasva, akiknél nem volt kimondott görcsös fájdalom a szülésnél, hanem inkább a derekuk fájt. Lehet, hogy Te is ez a típus vagy.

Sok sikert! :)


8 hetes baba anyukája

2009. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát már igen jó lenne. De sajna elmúlt a hátfájás, és most megint semmi jel. Jó lesz ha lassan beletörődök hogy kedden befekszem a kórházba :(
2009. ápr. 4. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nagyon törődj bele.Nekem nem fájt semmim.Elment a nyákdugó és csak azért mentem be a korházba,mert véreztem továbbra is kicsit.Ez kb olyan 20.00-20.30 körül volt.21.30 ig vártunk és mentünk be.De csak ezek után kb 1-1.5 órával indultak fájások.ÓÓ és igen.Nekem is csak a derekam fájt.Mintha a vesémbe sugárzott volna a fájdalom.Esélyed van!
2009. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol szülsz? én holnapra vagyok kiirva és ha nincs baba kedden én is be kell feküdjek. gyöngyösre.
2009. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Veszprémbe... azóta most filmnézés közben 3x is olyan 20-25 perces eltéréssel eléggé fájdogált a hasam. De megmaradt a hasmenés is, ráadásul folyamatosan szélgörcseim vannak :/ Nem tudom eldönteni hogy a szélgörcsök és a hasmenés miatt fáj a hasam, vagy a kezdődő fájások miatt van hasmenésem. Jó kérdés, mi? :))
2009. ápr. 4. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a 21:28-as vagyok, éjjel nekem is félórás fájások voltak,3 órán át, most meg semmi. ez van meddig várat magára vajon? de nekem nem megy a hasam, és már bő 1 hete sárgás válladékom van, hol kevesebb hol több, doki szerint is nyákdugó.
2009. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam továbbra sincs semmi. Kezdek beletörődni hogy kedden befekszem. Legalább lesz társaságom ott a többi kismama közt. Csak hjaj, a csomagot is át kell akkor pakolni hosszabb tartózkodásra :/
2009. ápr. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!