Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hívhatjátok/hívhattátok a...

Hívhatjátok/hívhattátok a fogadott szülésznőtöket éjszaka? Nyilván csak ha muszáj. Én még erről elfelejtettem megkérdezni az enyémet.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Mi nem hívtuk, sajnos nekem császár lett a végén, de volt egyszer, hogy munkaidőn kívül hívtam semmit nem szólt, hanem elmondta a kérdésemre a választ. Azt mondta, hogy lehet, sőt inkább hívjam 3-szor feleslegesen mint egyszer nem. Én fogadtam csecsemőst is. Ez új szokás, de szerintem nagyon jó dolog. Nekünk Ő segített a legtöbbet. Műtét után jött és ellátta a babámat, amikor nem kelhettem fel, és mindent megmutatott. Amikor voltak orvosi vizsgálatok a kicsivel kapcsolatosan ott volt és segített mindenben. Egy nappal hamarabb hazajöhettünk, mert segített, nekem ez sokat jelentett. Utána még hónapokig hívogattam, mert nem volt tejem és szoptatással kapcsolatosan is segített.
2011. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze! Sokszor volt a szülés előtt is, h a dokit nem értem el, a szülésznő mindig felvette.

Persze, h hívhatod! Sokan szülnek éjjel, én is este hívtam őt.

2011. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én december 23-án éjfélkor hívtam. Be is jött a kórházba, de még akkor nem szültünk. Éjjel 3-kor hazamentünk mi is, Ő is. Akkor azt mondta, hogy 24-én már nem tud visszajönni, mert 12 vendége jön Szent estére. Reggel 7-kor kellett visszamennünk és Ő is jött újra. Életem végig hálás leszek Neki.Délben megszületett babókám és Ő mehetett főzni tovább és várni a vendégeit.
2011. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!