Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy nemsokára lesz valami?

Lehet hogy nemsokára lesz valami?

Figyelt kérdés

Reggel óta megy a hasam és olyan furán érzem magam, igazából nem is lehet leírni hogy milyen érzés. Sőt, a párom is hívott hogy szerinte ma fogok szülni:)

38 heteske


2009. ápr. 6. 12:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyákdugó még nem távozott, nem is keményedek, csak a csípőm, derekam és farcsontom feszül.
2009. ápr. 6. 12:06
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én múlthét óta készülök arra ,hogy lesz valami,ugyanis 1 hete szombaton rókáztam,amit az egész babavárás alatt sose tettem,aztán lassan 1 hete megy a hasam is elég rendesen.

Van hogy érzek görcsöket,de van hogy semmi bajom nincs.

És nálam is vannak olyan érzések,amiket igazából nem tudok leírni,de még azt se tudom hogy ezek jók e,vagy rosszak.

Bízom benne hogy a Kis Manóm készülődik.

Ja a nyákdugó még nálam se ment el,de hallottam olyat,hogy valakinél a szülés napján ment el.

Könnyű szülést.

2009. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok,lemaradt hogy én is 38 hetes vagyok!
2009. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem olyan mintha másnapos lennél? Én egy kicsit úgy érzem magam mint aki átitta az egész éjszakát, de nem fejben, inkább gyomorban, hasban. Könnyű szülést neked is!
2009. ápr. 6. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére talán másnapos még nem is voltam,de talán hasonló lehet.

Van hogy falok ezerrel,és van hogy semmit nem tudok szinte legyűrni.

Bízom benne hogy lassan megszülök,bár be nem vetek ezért semmit,ha akar kibújik majd...

A hangulatom is percenként változik... és olvastam már,hogy ez mind lehet előjel,de ez is nőkként más és más.

Hol fogsz szülni?Mikorra vagy kiírva?

2009. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szegeden, ápr 21-re vagyok kiírva de 2200 a méhszájam egy ideje, doki is mondta hogy lehet hamarabb jön a pocaklakóm.

És te?

2009. ápr. 6. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 28ra vagyok kiírva,de a 4d papír szerint 22.

A méhszájam 2 hete volt 2000.

A doki ekkor 3 talán 4 hetet mondott.

Veszprémbe szülök majd.

Sok sikert neked,és boldog babázást!

2009. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyanezek a tüneteim voltak mikor a kisfiam megszületett, reggel kezdtem magam furán érezni. Aztán jött a csipkelődés meg a derékfájás,étvágyam sem volt egész nap. Este 7-kor mentünk be a kórházba és éjfélre meglett a kisfiunk.

Szóval szerintem reménykedhetsz ,hogy nemsokára találkozol a babáddal.:)

Sok sikert és könnyű szülést!

2009. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: én is Veszprémbe szülök!! Csak nekem holnap be kell feküdni :( Mára voltam kiírva, de semmi. Pedig épp kb 3 napja tettem fel egy ugyanilyen kérdést. Nekem is hihetetlen hasmenésem volt, a derekam meg majd leszakadt. Aztán már 3 napja vannak esténként görcseim, de mindig elmúlik mielőtt rendszeresedne. Utálom, hogy be kell feküdnöm, most pakoltam át a csomagot hosszabb tartókodásra :(

Pedig mindent bevetettem... sétáltam, meleg fürdő, tonic, szex... de semmi :( Vagyis a szex nem volt semmi, de a babó nem indult el :)

Remélem Nektek több szerencsétek lesz!

40 heteske

2009. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szintén 38 hetes vagyok. Bizony, nemsokára szülünk.

Én is furcsán érzem magam. A hasam teljesen lent van (végre kapok levegőt) és egy kis hasmenés-féle is van. A hangulatom változó, esténként igen nyűgös vagyok, időnként pityergek, máskor vidáman énekelek, teljes a káosz. Én is nagyon várom már, hogy megszülessen a baba, 20.-ára vagyok kiírva. Könnyű szülést mindenkinek!

2009. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!