Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apas szulesetek lesz vagy...

Apas szulesetek lesz vagy volt? Elonyok, hatranyok?

Figyelt kérdés

Mielott terhes lettem volna azelott azt mondta a ferjem h o nem fog bejonni a szuloszobaba(a ver latvanyatol rosszul mindig rosszul lesz)

Viszont par hete elkezdte mondogatni h o megis beakar jonni.

Szoval en rabiztam ezt a dolgot,sztem majd ott fog csak kiderulni h mi is lesz.

Nem eroltetem ra,persze titokban nagyon szeretnem ha velem lenne.De azt se akarom h rosszul legyen.

Ti h tervezitek-terveztetek?

udv:28 heteske


2009. ápr. 6. 19:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi/én tervezzük, hogy apás szülés lesz, percenként változik a hozzá állása a kispapámnak:)

Csak remélni tudom, hogy bent lesz velem, most. Aztán lehet én leszek az első aki kivágja a vajúdóból, hogy engem ne zaklasson, épp mikor szülök.

Azt tudom, hogy csúnya görcseim alkalmával ő segített ellazulni, megnyugtatni, most is erre számítok, hogy inkább lesz félálmos ringatózás, mint eszeveszett hiszti a szülés vele. De ugye mi nők tervezünk, a természet végez. két hó és elválik mi lesz:D

Jó babázást, babavárást

2009. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Úgy terveztük, hogy nem lesz bent a férjem.Ő úgy gondolta, hogy segíteni nem tud, s ami odabent zajlani fog, az nem férfiembernek való látvány, csak a nők bírják ki.(Attól félt, hogy a szüléstől illetve a fájdalmaktól esetleg "lelkiismeretfurdalása" lenne, és nem merne esetleg utána közeledni hozzám....)

Aztán amikor eljött a nagy nap, ezek eszébe sem jutottak. Bent volt végig, maszírozta a hátam, fogta a kezem, és meg csendben vajúdtam. Én sem gondoltam, hogy ilyen sokat tud majd segíteni.

Amikor megjöttek a tolófájások, és tele lett a szoba dokival, mondtam neki, hogy most menjen ki, ha akar, mert innen már a véresebb dolgok jönnek.

Azt mondta, ha már eddig bent volt, akkor marad (amúgy is olyan kötetlen a hangulat).

És maradt, ő vágta el a köldökzsinort, ő kapta meg a kicsit, míg engem varrtak. És a boldogságtól pityergett. :)

Szóval nem bánta meg. Nyárra várjuk a második babát, szerintem bent lesz végig.


Minden jót!Üdv!

2009. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat Lanyok.Olyan jo ezeket olvasni:).

Ha vannak meg valaszok,orommel olvasom.

2009. ápr. 7. 17:18
 24/25 A kérdező kommentje:

10:23-as:mar nekem is csak ket honap:)

junius 20-ra vagyok kiirva

2009. ápr. 7. 17:19
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én jún 26:) Sok boldogságot addig, és könnyű szülést majd:)

2009. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!