Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha május 31-re vagyok kiirva...

Ha május 31-re vagyok kiirva és a tgyás-t előtte akarom kérni mikor adjam be az igénylést? Május 3. -án vagy április 30. -án? Pontosan mi kell az igényléshez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Az oldal alján megtalálod a szükséges nyomtatványokat. Intézni a munkahelyen keresztül kell, nyomtatványokat szerintem ők is tudnak adni, illetve tájékoztatni a beadás idejéről.

2009. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-28.naptól lehet igényelni tehát május 3-tól már kérheted!kell a baba szül.anyak.kivonata,munk.igazolás,magánnyugdíjp.-ral kötött szerződés(azt hiszem ehez is kell)és maga az igénylő lap!
2009. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár most is beadhatod, mert kb 30 nap az elbírálás, de csak akkortól fizatik, amikortól jár. Kell hozzá orvosi igazolás, munkáltatói igazolás és elméletileg a munkáltató intézi, bár nálunk is én rohangáltam.

Ezen a címen mined le van írva: [link]

2009. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!