Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisebb lett a hasam - ez...

Kisebb lett a hasam - ez utalhat a szülés közeledtére? No nem sokkal kisebb, csak valahogy megváltozott az alakja. Meg talán nincs olyan feszes. 37+1 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
A magzatvíz mennyiségét a héten nézték uh-n átlagos. Már akkor is kisebbnek éreztem a hasamat, nem hiszem hogy azzal lenne probléma.
2011. aug. 7. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy leszállt a hasad? Azt azért látnod kell :o) És az bizony már a szülés előjele, legalábbis nekem azt mondta a doki, mikor leszállt a pocim, hogy "na, közeleg már, közeleg" :o)
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy leszállt. Bár annyira nem egyértelmű, hogy lentebb van... inkább csak más :)

Nehezen tudom megfogalmazni.

2011. aug. 7. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Amúgy nem mindenkinél egyforma, nekem elég látványos volt, mikor leszállt, mert addig olyan "előreugró" pocim volt, úgy meg olyan volt, mintha "lógna".


Én sem tudom jobban megfogalmazni :o)

2011. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen hasonló nekem is. Eddig olyan feszesen állt... most meg "lóg".
2011. aug. 7. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor szerintem leszállt :o) 37+1-en már ez nem meglepő :o)
2011. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha a melled alá és a pocid teteje közé befér a 4 összezárt ujjad, akkor leszállt :)
2011. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor azért ebből még nem lehet következtetni, hogy mennyire van közel a szülés ha jól tudom.

2011. aug. 7. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! 37 hetesen már nekem is lent volt a pocikám, és napra pontosan 39 hetesen szültem!

Hajrá,hajrá! Már nem sok van hátra!

2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom, hogy neki még jó bent... közben kicsit siettetném is. Már nagyon várom!
2011. aug. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!