Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó akkor távozik, ha...

A nyákdugó akkor távozik, ha a külső vagy a belső méhszáj nyílt ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett a nyákdugó távozni, amikor a belső méhszáj teljesen zárt volt, a külső újjkúpnyira nyitva, vagy szinte zárt az is.
2011. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépek köszönöm a választ!


Mikor kezdtél nyílni,és mennyi időre rá lett meg a kicsi?

2011. aug. 10. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nyitva van má több mint 1 hónapja a külső, és legalább 2 hete a belső is, semmi nyákdugó eddig. pénteken töltöm a 37. hetet, az első babámat 2 nappal túlhordtam, és ott egész konkrétan akkor jött ki, mikor a beöntés után a vécén ültem.....
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azóta jönnek darabkák hogy a külső és középső kinyílt, a legbelső tudtommal még zárt, és szerintem még nem jött ki az egész. 4 napja folyamatosan jövöget. De sokan vannak akiknek egyben jött ki, ismerőseim körében az gyakoribb.
2011. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nyákdugó a 39. héten kezdett el elmenni, pici darabokban, akkor még a 41. betöltött héten még ugyanúgy voltam, ahogy írtam.(első vagyok), és aznap kezdődtek a fájások, amikor be kellett volna feküdnöm. ez a 41.+1-en volt.
2011. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2011. aug. 10. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sosem találkoztam nyákdugóval.

A 32. héttől nyitva volt a méhszájam 2 ujjnyira, 2 hét kórház és injekciók kellettek hoyg ne legyen további méhtevékenység.

Utána sem előtte sem láttam osem nyákdugót.

2011. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 27.-ére voltam kiírva, aznap magzatvíz-mintát vettek, másnap ment el a nyákdugó (akkor még nem tudtam, hogy csak egy része).Onnantól mindennap távozott valami.31-én éjjel mentem be 7-8 perces rendszeres, de gyenge fájásokkal, teljesen zártan.

Elsején reggel 8.25-kor lett meg a lányom, végül császárral tér-aránytalanság és kézre-lábra csavarodott köldökzsinór miatt.

De a lényeg, hogy teljesen zárt voltam, mégis elment a nyákdugó darabokban.

Most 7 hónapos múlt a lányom

2011. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!