Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán ki tud jó szülész...

Nyíregyházán ki tud jó szülésznőt ajánlani?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok, van fogadott orvosom a múlt héten kérdeztem rá a szülésre, hogy el tud e vállalni, mert augusztus 10-re vagyok kiírva nyári szezon és pont a dokim augusztusra kata ki a három hét szabiját szóval valószínű, hogy ő nem lesz ott, de mondta, hogy majd egy jó kollegát tud ajánlani, de szeretnénk szülésznőt is fogadni, ha tud valaki ajánlani és nem ismerek senkit:)
2009. ápr. 14. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, én 37 hetes vagyok. Igaz nincs fogadott szülésznőm,mert eddig úgy néz ki hogy császár lesz. Haránt fekvésű a babám. De tudok jó szülésznőt,nekem is ajánlották. Reményi Györgyné

Ki lesz az orvosod?

2009. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fogadott orvosom Karászi Gyula, de ő pont szabin lesz augusztusba és még nem beszéltem meg vele ki lesz helyette, köszönöm a szülésznőt rá is fogok kérdezni a dokitól,

minden jót, egészséget kívánok nektek:)

2009. ápr. 14. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly augusztusban szültem, és egy nagyon aranyos szülésznőm volt. De szégyen nem szégyen most nem jut eszembe a neve, de még gondolkodom és utánna nézek. Végül császárom lett, de nagyon aranyos és beleérző igazi babaszerető, szülésznő. Csak ajánlani tudom.

Egy kis alacsony, barna hosszú hajú. De ha eszembe jut a neve írok.

2009. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen vennék itt Nyiregyen szülésznő, nőgyógyász nevét, aki tényleg figyelmes és nem pénzéhes!!!! (mi csak tervezzük a babát most nyárra)
2009. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tegnapi 19.30-as vagyok. Eszembe jutott a neve. Németh Erikának hívják.

Nekem Dr. Pap Károly volt és van az orvosom. Egy nagyon aranyos, türelmes, minden kérdésedre válaszoló doki, akit én már ha csak meglátok is megnyugszom. Szóval Őt tudom ajánlani a nyárra tervező jövendőbeli anyukának.

Minden jót nektek!!

2009. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és mint utólag kiderült anyukám mondta, hogy mi ismerjük is futólag Németh Erikát mert régebben egy lakó épületben lektunk csak ő később elköltözött, tényleg nagyon aranyos jó, hogy eszembe juttattad, biztos őt fogom felkeresni:)
2009. ápr. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!