Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha fogadott orvos nyaral/konfe...

Ha fogadott orvos nyaral/konferencián van szülés alatt, akkor nem ciki nem fizetni?

Figyelt kérdés
Csak végigfizettem a terhesgondozást, de necces, h szülésnél ott legyen, mert sokat van távol.
2011. aug. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?Ha nem volt ott a szülésednél,akkor miért várná el hogy pénzt kapjon?Én annak adnék,akinél szültem.
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az lenne a ciki ha adnál.

azért fogadtad fel, hogy ő segítse világra a babád, ha ez nem teljesül akkor miért is fizetnél? :O

2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is igen elfoglalt a fogadott orvosom.Ha nem lesz ott szülésnél,nem adok pénzt.

35hkm

2011. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kíváncsicska ***** válasza:
Nem azért fogadja az ember lánya a dokit hogy szülésnél is ott legyen????Ő volt aki végig kontroll alatt tartott, az lenne a tisztességes hogy szüléskor is ott legyen.Ennyi erővel SZTK-s rendelésre is járhattál volna, mert épp ügyeletes dokinál fogsz szülni.Szóval neked miért lenne ciki.Az a ciki hogy a szülésig beletömsz rengeteg pénzt a zsebébe és a lényeget meg átpasszolja egy olyan dokinak aki épp ott van.Mert ha azt mondaná hogy sorry lehet nem leszek hívja XY-t megint más.De akkor is az ellátó orvosnak adnám a pénzt amit gondolok,És nehogy bármrlyik doki is megszabja mennyit KELL adni neki.
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak abban az esetben adnék neki valamennyit!, de csak töredék összeget, ha a szülés várható ideje előtt átadott (!) volna egy megbízható kollégájának.

Akkor tényleg úgy érezném, hogy fontos neki, hogy sínen legyek.

De ha ott sincs, ahol kéne lennie, evidens, hogy nem jár neki semmi.

2022. febr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!