Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló cipőben? 39 hetes...

Hasonló cipőben? 39 hetes vagyok hétvégén elindult valami, bementünk a kh. -ba leállt hazajöttem már nagyon ki vagyok akkor mikor szülök.

Figyelt kérdés
Kinyíltam 1 ujjnyira majd leálltak a fájások, pedig előtte éjjel végig rendszeres volt.Mondták, hogy maradjak bent várunk, de mondtam, hogy várni itthon is tudok, így hazajöttem azóta semmi, a meleget is nagyon utálom már..
2011. aug. 23. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 39+3 vagyok. Nálam még nem indult el semmi igazán.

Én is nagyon unom a várakozást. A legrosszabb, hogy állandóan kérdezgetik, hogy na nem szülsz még stb. Totál ki akadok. A meleg is kikészít.

Segíteni konkrétan nem tudok sajnos.

2011. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát ezek után gondolhatod,hogy nálam meg már még inkább napi 2x mindenki kérdezi, én meg már olyan vagyok , mint egy időzített bomba.Néha fel sem veszem már a telefont, most meg az ajtót is magamra zártam senkire nem vagyok kíváncsi.

Jól megyszivat a kis drágám, de lehet, hogy nem akar kibújni amíg ilyen nagy meleg van.

Megértem én :))

2011. aug. 23. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

szintúgy


39+1....


elegem van... :)

2011. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok de már én is unom és szeretném már a kezemben tartani :)
2011. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 39. hetet. Hétvégén én is 5 percesekkel érkeztem a kórházba, ahol 2-3 óra alatt aztán minden elmúlt. Azóta már távozott a nyákdugó is, mégsincs semmi jele annak, hogy most már aztán szülés lesz belőle. Szerintem megvárja a baba, amíg végig szenvedem ezt a kánikulás hetet! :D

Mihamarabbi és könnyű szülést!

2011. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!