Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 9. napja szültem mitől vannak...

9. napja szültem mitől vannak ezek a tünetek hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés

1.lennt iszonyatosan viszkedek semmilyen fertőzésem nincs,se gomba semmi mert mikor jöttünk haza a kórházból csinált a doki ilyen tenyésztést is.Lehet attól hogy gyógyul a gátseb vagy mi?egy varratom van már csak meg,meg a belső varratok.

2.A belső varratok neked mikor szívódtak fel?


2011. aug. 23. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyulás talán csak kicsit viszketne. Nem lehet, hogy a gyermekágyi folyás kicsípte és amiatt?

A belső varratok, melyek felszívódóak, az azt jelenti, hogy a csomók majd maguktól kipotyognak. Nekem a belső (és a külső) varratok sajnos nem szívódtak fel teljesen, nem potyogtak ki, mert körbe nőtte a szövet. Emiatt elég ronda lett a látvány. De amik kipotyogtak, azok elég sokára, jó pár hét elteltével távoztak.

2011. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.lehet hogy a folyás csípte ki pedig egynap háromszor is tusolok,direkt ilyen pamut borítású betétet használok nem azt a nejlon belsejűt..Sajnos többször nincs rá időm.A nagyobbik fiam nem akar együtt működni.
2011. aug. 23. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél a nagymeleg a betét, a nedvesség plusz a szőr okozott kellemetlenségeket

Kis tükör és borotva, zuhany, ez megoldotta a gondomat, illetve vegyél fel otthonkát, hogy alulról szellős maradj.

2011. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!