Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon mennyi időnk van még? -...

Vajon mennyi időnk van még? - V. kinek hasonló? Tegnap este óta folyamatosan fáj a fenekem. (forgóm körül, mind a 2 oldalt) Eddig csak néha fájt, ha sokat álltam, mentem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány hetes vagy!? és hogy van e egyéb tüneted?
2011. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valóban,nem írtam hogy hány hetes vagyok,mert nem szeretnék "humoros" kedvű válaszadóval találkozni.

Semmi egyéb nincs. Még csak nem is vizesedik a bokám-eddig kb 2x ha feldagadt,de semmi.

Viszont a fenekem egyfolytában fáj-ha ülök,ha állok.

39hetes vagyok.

2011. szept. 5. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

szia első vagyok!

nyugi a normálisak nem csinálnak humort ezekből! lehet hogy a babád annyira beékelődött hogy ott nyom valamit! akár egy ideget is nyomhat!

sőt az egyik ismerősömnek - farcsonttörése lett szülés közben , mivel a baba úgy feküdt és jött ki ... ne kérdezd hogy csinálta... nekem az izmok és szalagok szakadtak és repedtek odalent.. én ezért nem csodálkozom már semmin sem!

szerintem nem sok idő van hátra a szülésig, sajnos nem törvényszerű egy csomó "jel" pl. boka dagadás - nekem sem volt! sőt magzatvíz sem folyt el... a hasad leszállt már? vagy nyákdugód távozott? általában ha ezek jelentkeznek akkor 10 napon belül szülés!

2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Az a baj,hogy sajnos az oldalra nem csak normális emberek járnak!

A nyákdugót még nem láttam távozni-már ha tényleg olyan,amilyennek többször leírják (barnás,rózsaszínes véres váladék,zselé állagú) Nekem vizes folyásom szokott lenni,néha fehér-ez olyan,mint peteérés környékén.

Van aki szerint már lentebb ment a pocakom,én nem vettem észre. Pisilnem sem kell 5 percenként,ha elindulok itthonról,akkor általában 15 perc mikor érzem,hogy megint kell.-minden elindulás előtt pisilek.

2011. szept. 6. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!