Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a külső méhszáj ujjnyira...

Ha a külső méhszáj ujjnyira nyitott és a belső zárt akkor meglehet próbálni a szexet a szülés megindítására vagy így még nem sok értelme lenne?

Figyelt kérdés
Már vagyok kiírva és mától minden nap be kell járnom ctgre a kórházba a szülésig....Így kellenének praktikák hogy most már kibújjon a leányzó a pocakból... :-)
2011. szept. 10. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze megpróbálhatod.Van még a meleg fürdő,a fűszeres,csípős étel,a lépcsőzés,és az ugrálás,nekem az utóbbi bejött.Én kb 10 et ugráltam,és másnap elment a nyákdugó,és még egy napra rá megszületett a fiam,pedig én még csak nyitva se voltam.
2011. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megpróbálhatjátok, hátha beválik:)


Viszont a lépcsőzéssel, meg az ugrálással csak óvatosan, mert leválhat tőle a méhlepény, az meg nem a legszerencsésebb módja a szülésindításnak! Inkább ne ugrándozz, vagy lépcsőzz!

2011. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Majd meglátjuk nálam mi válik be :-)

2011. szept. 10. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy próbáljátok meg! az orgazmustól oxitocin termelődik ;)
2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia

En is mara vagyok kiirva, a kulso mehszaj 3 hete ujjnyira nyitott, szeretkeztunk is azota a parommal, de semmi hatas sajnos (nogyogyasz inkabb ezt ajanlotta a lepcsozes helyett). Nekem masodik baba, azt mondta a doki ezert is nyilt meg hamarabb. De az elsovel sem volt semminek hatasa, mondjuk a babakoktelt nem probaltam, de azon kivul szinte mindent.

2011. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A lépcsőzéstől nem fog leválni a méhlepény,a köldökzsinór viszont rátekeredhet a babára,ami így önmagában nem veszélyes,mert fél méter hosszú,de ha már nagyon rátekeredik a babára,vagy csomósodik...

A bába koktélt csak orvosi ellenőrzés mellett szabad kipróbálni,mert a benne levő ricinus olaj ahogy a kismama beleit megmozgatja-miközben a méhet is tevékenységre ösztönzi- a baba belekakálhat a vízbe.

Forró fürdő: extrém esetben lepényleválást okoz!

Ezek volta a beszélyes praktikák. Egyes szakemberek nem ajánlják az emelgetést,mert ugyan az váltható ki vele,mint a lépcsőzéssel.

Akkor lássuk az ártalmatlanokat:

A csípős étel helyett a fűszeres ételt javasolják,amelyek alhasi vérbőséget okoznak,mint pl. egy olasz kaja (oregánós,bazsalikomos ételek).

Szex: az ondóban levő anyag méhszáj érlelő hatású,és van egy másik anyag,amely a fájásokat megindíthatja.

Orgazmus: fájásokat idézhet elő.

Bimbó stimulálás: szerencsés esetben a szex része,mely hatására oxitocin szabadul fel,melytől a méhtevékenység megindul. Túlzottan azonban nem szabad stimulálni a mellett!

Hajolgatás:erről nem tudok semmit,de sokan ajánlják!


Ilyenkor már minden gondolatunk a szülés körül forog,ami késleltetheti a szülést-nem tudom mennyire van összefüggés. A lényeg,hogy sok anyukára akkor jött rá a szülhetnék,amikor valami egész napos programot szervezett,kikapcsolódott,és nem kicsit "megfeledkezett" a pici érkezéséről.

Azt hiszem semmit nem hagytam ki.


Nyugodtan együtt lehetsz a pároddal,hiszen még csak a külső méhszáj a nyitott,a belső zárt,így a felszálló fertőzésektől sem kell félned! És mivel az ondóban méhszáj érlelő anyag is van,így van van értelme megpróbálni,hátha Nektek összejön! (nekünk nem vált be,pedig az végén már minden nap szeretkeztünk)



Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!:-D


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ti válaszotokat is!Nincs csak 2 lépcsőfokunk de azt nem is akartam kipróbálni sem az ugrálást,a forró fürdőt meg nem is bírnám ki :-) Amúgy nekem is a 2. baba és elég aktívan mocorog ,nem úgy tűnik mint aki ki akar jönni :-)
2011. szept. 10. 17:03
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Forró fürdő, és szex. Tökéletes:-.)
2011. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veled? egyben vagy még? vagy segített valamelyik módszer?
2011. szept. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia igen egyben vagyok még :-S Sétáltam ,lépcsőztem (de csak óvatosan),Fűszereset is ettem bár a csípőssel nem mertem megpróbálkozni mert azt amúgy sem szeretem :-) A férjem meg nem akar "beleavatkozni" a folyamatba így nem volt összebújás :-(

Köszönöm az érdeklődést nagyon jól esik :-)

Majd megírom a végeredményt ,ma már ahogy felkeltem reggel kicsit szurkál a derekam és a hüvelyemnél így ma már látok rá esélyt hogy ebből lesz is valami :-)

2011. szept. 12. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!