Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy ha a terhesség...

Igaz, hogy ha a terhesség alatt sokat mozgok, akkor a szülés könnyebb lesz? (32h. Km. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy így lesz, de az tuti, hogy egészségesebb leszel!!! :)
2011. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszek benne. Tegnap olvastam, hogy az a kajakozó csaj(nem jut eszembe a neve) 17 órát vajúdott, pedig minden nap kajakozott terhesen is... Szerintem alkatfüggő:)
2011. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Janics Natasa:) Csak eszembe jutott:))

21hkm.(utolsó voltam)

2011. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sem mozdultam a terhesség alatt, nem vagyok sportos, és nem most kezdtem el. :) Csak sétáltam, meg a szokásos napi teendők. A kislányom 2,5 óra alatt, könnyen gyorsan érkezett, és nem viselt meg a szülés. Szóval ez inkább alkatfüggő és genetika, minthogy a sporton múljon...


De jóval fittebb leszel, és lehet, hogy nem hízol 15 kg-t, mint én! :)

2011. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyiknél szülés előtti napon a fürdőszobát takarítottam festés után, másodikkal meg 9 hónaposan havat lapátoltam.

De nem mondanám egyiket sem könnyű szülésnek.

Viszont nem tunyultam el az biztos és nem lettem egy partra vettet bálna sem

2011. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én félidőtől szinte csak feküdtem, és 1 óra alatt megszültem.
2011. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 22 kg-t híztam, szóval nem voltam fitt. (utolsó vagyok)
2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én az utolsó hónapot majdnem végigkapáltam (már unatkoztam),mondták is akik láttak hogy "ez a gyerek már kapával jön a világra",7 órát vajúdtam.Ez nemszámít soknak de elég nehéz szülésem volt.
2011. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
èn vègigfekudtem a 9 hònapot, fel se kelhettem, attòl fèltem nehèz szulèsem lesz mert teljesen elgyengultem, vègul 3 òra alatt meglett a babò
2011. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hüvely-intim tornával sokat segíthetsz magadon, a belső izmokat használjuk szüléskor,nem a karunkat, lábunkat. Kriston Andrea: Intim torna című könyvét vedd ki könyvtárból.
2011. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!