Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinél a 34 héten beindul...

Volt akinél a 34 héten beindult a szülés? És milyen jelei voltak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjjel elkezdtem keményedni abba maradt majd megint majd megint és ez így ment reggelig, alig aludtam és akkor mondtam a férjemnek hogy go a kórház . Akkor már a derekam is fájt meg a hasam is mint menzikor. de már előtte hetekkel nem bírtam magam és sokat keményedtem, mondtam a magándokimnak de lesz@rta. Na 5 nap kórház után a 6.napon itthon repedt a burok akkor voltam 43 hetes.
2011. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs 34-et akartam írni természetesen nem 43-at
2011. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a baba ugye jól van? nincs vele semmi baj?
2011. szept. 21. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. nekem is beindult 34 hetesen, de nekem visszatartották. 1 napot a szülőszobán voltam, magneb6infuziót meg antibiotikumot kaptam meg vmi tüdőérlelőt a bébinek, de hál istennek bent maradt. 38 héten született meg 2800grammal. Ha 34 hetesen születik nagyon pici lett volna kb 2000gramm... de így minden oké lett!
2011. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek elfolyott a magzatvize. Egészséges 2500g feletti bébit hozott a világra.
2011. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, minden oké Hála Istennek, de a koraszülött osztályon eltöltött napokat senkinek nem kívánom. Tudod az a baj ilyenkor, hogy a kicsivel mindent elkövetnek, szondán etetik, folyton szurkálják, nem foghatod meg míg az inkubátorban van és azon cidrizel, hogy nehogy maradandó károsodása legyen. Ja és a legrosszabb a többi szerencsétlen anya akiknek 600 700g-os babájuk születik, azoknak is átéled a kínjait, borzasztó.

Az én lányom már 2 és fél éves 2350gal született, és soha semmi baja nem volt abból adódóan hogy koraszülött volt HÁLA ISTENNEK!!!

2011. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!