Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cukorbetegség miatt nem...

Cukorbetegség miatt nem tudott odabent táplálkozni a baba?

Figyelt kérdés
25hetes vagyok..11hetes kora óta insulinos..és a héten vették észre hogy 5dekával soványabb a picurom, 2hét mulva kontroll nehogy a cukor miatt legyen..
2011. okt. 1. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
5 dkg-al?
2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen 65nek kéne lennie és 60...........ezt mondták..
2011. okt. 1. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség miatt ugy tudom inkább nagy babák szoktak születni.

Néztem kalkulátoron tényleg le van maradva kicsit.Helyedbe elmennék egy másik uh-s dokihoz. Nézesd meg vele is,lehetcsak rosszul mértek.

2011. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2hét mulva lesz kontroll sajnos jól mérhették mert elég sokáig mérték és a heppynetnél voltam ott elég jó a készülék:S..amugy menszi szerint 26hetes lennék..de az elejtől kezdve 2héttel kisebb ultrahangon..
2011. okt. 1. 18:32
 5/10 A kérdező kommentje:
terhesség alatt a magascukor elzárhatja az ereket..ezáltal nem kap elég tápanyagot..bár ahhoz tartos magas cukor kell ami nálam nincs..nem értem:S
2011. okt. 1. 18:36
 6/10 A kérdező kommentje:
mért van az hogy ha valami fontos kérdést teszek fel alig válaszolnak???:S
2011. okt. 1. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Nekem is volt olyan, hogy jóval kisebb volt a babám, mint kellett volna lennie. Ilyenkor már nem fejlődnek annyira egyformán. Majd behozza, ha más nem akkor majd ha megszületett. Pláne, ha amúgy is kisebb 2 héttel. Ne higgy el mindent. Orvos és orvosközt nagyon nagy különbség van, van akinek még jó az eredmény, és van akinek már nem. Én megnyugtatásképpen elmennék még 1x orvoshoz, de egy másikhoz.
2011. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)

a kontrollra másik orvoshoz hivtak vissza pont ezért hogytöbben lássák:( leirom a méreteit irjatjok rá vélemélnyt szerintetek:

um szerint terhességi kor: 26hét

koponyavégü fekvés

bpd 59 mm

hc 219 mm

ac haskörfogat 175 mm (s.22+3)

fl 44 mm

becsült súly 606 g

magzati májban kis echogen lerakodások

2011. okt. 2. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Az én lányom a kis méhlepény miatt 1850 grammal született a 39. héten. Egy hónapig volt kórházban, amíg meghízott. Már 6 hónapos és azon kívül, hogy kisebb a kortársainál semmiben sem különbözik tőlük.
2011. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)))
2011. okt. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!