Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a baba feje már beilleszked...

Ha a baba feje már beilleszkedett akkor utána még kifordulhat? És onnantól mennyi idő még megszületik?

Figyelt kérdés
Most léptem a 39.hétbe és eddig nagyon lent volt a baba feje de még gondolom nem volt beilleszkedve mert éreztem ott lent motoszkálni mindig. De ma olyan furcsa érzésem van hogy olyan nyomás van lent, kétoldalt a csontom is mintha húzódna és a végbelemnél is nyomást érzek mint ha kiakarna jönni onnan valaki. Ez mit jelenthet? Mennyi idő van még hogy kibújjon?
2011. okt. 5. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor fordulhat még,de reméljük nem fog.Egyik ismerősömnek beilleszkedett a babája,szülés közben viszont valahogy a burokrepesztésnél elfordult harántba,császár lett a vége.
2011. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon ritkán fordul csak ki, először szülőknél szinte sosem.

Nekem 3 hónapja született az ötödik, hát Ő szépen kifordult szülés közben. Először a füle volt a méhszájnál, aztán félharántba fordult. Majdnem császár lett emiatt, de a doki egy finom masszázsmozdulattal visszaterelte, és simán megszületett. De sokadik terhességnél lényegesen jobban nyúlik a méh, így van ilyen bolondságokra helye a babának. Úgyhogy szerintem nyugodt lehetsz, nem fog Ő már nagyon ficeregni.

2011. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ötödik? Hogy hogy ilyen sokat vállaltatok?
2011. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így alakult. Tipikus egygyerekes családnak indultunk, aztán rájöttünk csak kellene egy tesó. Lett is a nagy 4 éves korában. Rá egy évre született még egy baba, vele védekezés mellett lettem terhes a bátyja 3 hónapos korában.

Amikor a harmadik majdnem 10 éves lett, úgy éreztük, hiányzik az igazi gyereklárma a házból. Tehát jöhet a 4. De már akkor tudtuk, hogy mivel nagy a korkülönbség, egyke lenne a nagy családban, szóval vele együtt beterveztük az ötödiket is. Ő most 3 hónapos, és vele tekintjük lezártnak a családbővítést.

2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tök jó lehet, irigyellek, hogy bírod. nekem egy van, de néha ő is sok (mondjuk attól még imádom, és lesz tesó is, de csak később)
2011. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem az én kérdésem, csak annyit tudok röviden válaszolni, hogy szerintem a gyerekek számának növekedésével egyre könnyebb boldogulni velük. Nálunk pl. ismeretlen fogalom az unalom.
2011. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szombaton már alig mozdult, orvos megerősítette, hogy be van illeszkedve, bármikor szülhetek, rá 2 napra örült fájdalmaim voltak, és a kórházban mondták, hogy kijött, és haránt fekszik a baba. Szóval igen.
2011. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!