Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem járok rosszul ha a II....

Nem járok rosszul ha a II. Sz. Klinikán nem választok szülésznőt?

Figyelt kérdés

Orvosom van.A férjem szerint felesleges lenne szülésznőt is külön fogadni.

Tapasztalatok?


2011. okt. 7. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem a szülésznő fontosabb mint az orvos.

Inkább azt kellett volna fogadnod.

2011. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van dokim.Muszáj, mert veszélyeztetett vagyok.

Az érdekelne hogy ugye a Klinikán csupa jó szülésznők vannak?

Akit ajánlott a dokim, megkérdeztem a tarifáját.Nagyon húzós lenne így táppénz mellett összegyűjtenem akkora összeget.

2011. okt. 8. 00:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha csak én kérdeztem volna :)

Dokim nekem is van, veszélyeztetett vagyok, így természetes, hogy ő lesz ott a szülésnél.

A szülésznő kérdéses.

Szeretném azt akivel már 2x szültünk, de már nagyon drága...


Szóval azt hiszem kezet foghatunk :)

Segíteni nem tudok sajnos :(


33 hkm

2011. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...és szintén a 2. nőin fogok szülni :)
2011. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem ott.Nem volt fogadott szülésznőm.Először egy nagyon unszimpatikus,kellemetlen szülésznőt kaptam.Nem bírtam volna vele végig csinálni a szülést.Nekem szerencsém volt mert 10 perc múlva váltás volt és egy nagyon aranyos kedves szülésznőt fogtam ki.Nekem szerencsém volt...Legközelebb mindenképpen fogadnék mert sajnos nem biztos h jót fog ki az ember.Nagyon sokat számít, h milyen mert többet van veled mint az orvos.
2011. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sztem a szülésznő uolyan fontos, mint az orvos! Ugyanis ő van veled végig a vajúdás alatt,a doki csak a kitolásnál. Rengeteget segít, ha van fogadott szülésznőd, és normális veled. Pl. a 2es klinikán van egy szülésznő, akit mindenki istenít h milyen rendes-HA MEG VAN FOGADVA...én egyszer bekerültem a vajúdóba, de még nem szülni, csak ctgre, és iszonyú bunkó volt.

Én februárban szültem ott, és nem bántam meg, h választottam szülésznőt is. Nem is mertem vna anélkül szülni.

2011. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a szülésznő is nagyon fontos,úgyis ő lesz Veled,ő fog támogatni.Tigyi Zsuzsit tudom ajánlani,nagyon kedves,aranyos,profi szülésznő.

2011. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, Tigyi Zsuzsi aranyos, kedves és hozzáértő, DE 50.000 Ft-ot KÉR!!!

:(

2011. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát igen.A Zsuzsit kérdeztem mi a tarifája.

Akkor nem tudom mi legyen.Lehet, hogy kiírom kérdésbe kit ajánlanak aki olcsóbb.

2011. okt. 8. 20:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban nem "olcsó" Zsuzsi,de cserébe bármikor számíthatsz rá,ott van mellettem végig,és nem csak szülés alatt.

Tudok olyan szülésznőt a Sote 2-n,aki a felét sem kérte a szülésért,mégis az utolsó 10 percre ért be,utána rá sem nézett a kismamára.Nekem olyan szülésem volt,hogy abszolút jó kedvel gondolok rá,és mégegyszer is Zsuzsit választanám.Nem utolsó sorban gátvédelemmel szültem,amiért szintén örök hála neki.

Félre ne értsd,nem mondom,hogy olcsó,sőt!!Ha gondolod körbekérdezgetek holnap a játszótér a barátnőknél,mert többen is ott szültek.:)

2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!