Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt álló kismamák!...

Szülés előtt álló kismamák! Nálatok előfordul (t) rosszullét így az utolsó hetekben? (Hányinger, gyomorégés, szédülés, fejfájás, erőtlenség, szívdobogás + sokszor az is fájdalmas, ahogy a baba mozog? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hányinger, szédülés, erőtlenség, meg sokszor a baba mozgása is fáj nálam is, meg még van sok egyéb....

36 km

:)

2011. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorégés...most azért írok épp ide, és nem alszom. Szívem szokott fájni, igen, és bizony sokszor olyat rúg, hogy a szemeim majd ki jönnek. Mégis hiányozni fog ez az érzés... 36 hetes.
2011. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem örülök, de egy picit megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül. Nekem is kb. 2 hete jöttek elő ezek a dolgok (most vagyok 38+2). Aki még érez hasonlókat, írjon!!! Az eddigieknek pedig köszönöm!
2011. okt. 14. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen,én is érzek ilyeneket... Ma vagyok 37 hetes,de már alig várjuk a párommal,hogy ezzel a kis manóval találkozzunk.... Kitartás mindenkinek!
2011. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
93%
Nekem a szivem ver sokkal gyorsabban ës néha ugy érzem h megfulladok.meg persze van olyan is mikor elönt a melegség mintha 40 fokos lázam lenne.és persze egész nap tudnék aludni. 35 hkm=)
2011. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket én is érzem, ilyenkor már értelmet nyer a "terhesség" kifejezés. Lehajolok, a torkomban érzem a savamat, alig kapok levegőt, és néha olyan rosszul fekszik a kicsi, hogy nem bírok kiegyenesedni. És igen, szédülök, hányingerem van, állandóan aludnék... Arról nem is beszélve, hogy hetek óta annyira feszül a medence csontom, hogy lábra állni alig bírok :(
2011. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

34hetes vagyok reggel fél 7kor arra ébredtem hogy a savam vissza jött és majd megfulladtam "kirohantam" 20percig hánytam, és ez nem az első eset,majdnem minden reggel így kelek és főleg az a rossz mikor fogat mosok,szinte minden éjjel ülve alszok,fáj a hátam görcsöl a hasam meg a derekam, fáj a hüvelyem és majd ki szakad a medencém.A kislányom meg majd ki ugrik,néha annyira kifeszíti magát hogy azt hiszem kiszakad a hasam.De imádom őt :).

Nekem nem korai még ez?

Vagy a mensi alapján adott időpont fog bejönni mert az alapján okt 30,de uh alapján meg nov 21-re vagyok kiirva.

Bocs az off-ért de szerintetek melyiknek higgyek?

2011. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

-nekem is hasonló tüneteim voltak az utolsó hetekben :)

-attól függ, az UH már kezdettől a későbbi időpontot mondja? Akkor az az igazi, de ha csak menet közben változtattak, akkor lehet, hogy csak pici.

2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első uh óta a későbbi időpont van megadva.
2011. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 38. hetet töltöm hétfőn! Én mostanában nem tudok aludni éjszaka, hiába próbálok nem megy!!! forgolódom, légszomjam is van, hányingerem is van + a babócám áttért az éjszakai életmódra és márcsak éjszaka mocorog rengeteget!!! :(
2011. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!