Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán: Dr....

Debreceni Klinikán: Dr. Krasznai Zoárd vagy Dr. Juhász Alpár Gábor? Melyiküket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Szakmailag, emberileg is érdekelne meg persze árban?

Aki esetleg mostanában szült valamelyiküknél és pontos összeget tudna mondani azt nagyon megköszönném. Igazából már 32 hetes leszek hétfőn és nagyon úgy néz ki, hogy faros a babuci, ráadásul terhességi cukorbetegségem van. Orvosunk viszont nincs, szülésznőnk igen. Mindenképpen szeretnénk orvost fogadni ha a leányzó nem fordul meg a 36. hétig. Szívem szerint Sápy Tamást fogadnám meg, de ő 140.000-et kér ha nem jártam hozzá végig aa terhesség alatt. Mindenképpen azt az orvost szeretném, aki 100.000 alatt kér és persze a lényeg, hogy vállalja el a programozott császárt.


Nagyon várom a válaszaitokat!!

Elnézést ha hosszú lettem!!! :)


2011. okt. 15. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Juhászt szeretem volna megfogadni, de nem mert elvállalni, mert már akkor sokan voltak neki, így szülésznőt fogadtam csak, Morvainé Emikét. Aznap amikor elfolyt a magzatvizem, felhívtam Emikét és mondta hogy még bent van, induljak befelé én is. Láss csodát Juhász volt az ügyeletes:) Iszonyatosan aranyos ember, nagyon rendes volt velem, rengeteget segített, hárman voltunk bent a vajúdóban, és mégis majdnem végig mellettem volt. Igaz nem adtam neki pénzt, mert ügyeletes volt, kötelessége volt engem ellátni, de ha megtehettem volna adtam volna neki. Amúgy nem tudta hogy meg akartam fogadni őt, mert barátnőm beszélt vele az én érdekemben, ő is nála szült, adott neki 20000-ret, meg egy üveg bort. Ezeket is alig akarta elfogadni tőle. Én nem kérdeztem rá az összegre, hanem amennyit gondoltam, annyit adtam Emikének is, így kapott tőlem 30000-ret. 36 hetesen fogadtam fel őt, semmiről nem késtem le, de persze ez nálad most még kérdéses hogy átfordul e addig a baba, vagy sem. Szóval, én Juhászt nagyon tudom neked ajánlani, de ez csak az én véleményem. Barátnőm is meg volt vele elégedve maximálisan. Könnyű szülést (ha úgy alakul), és jó egészséget kívánok Nektek!!!
2011. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is szült az egyik barátnőm Juhásznál. Ő is nagyon meg volt vele elégedve. Igazából az árra lennék nagyon kíváncsi. De akkor te azt mondod - jól értelmezem - hogy nem mond fix árat annak sem aki fogadottan nála szül, hanem amennyit gondolsz?
2011. okt. 15. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mond árat, de nem állítom 100%-ra. Ha úgy mész oda hozzá, hogy itt vagyok, ekkorra vagyok kiírva, mennyiért vállal, lehet hogy mond valamit, nem tudom. Tényleg nagyon rendes, aranyos, tapasztalt...stb. Szerintem menj be a Klinikára, keresd meg, közöld vele a tényeket, és majd ő megmondja hogy tud e vállalni vagy sem. Az meg szerintem a saját döntésed, hogy mennyit adsz neki. Mi is magunktól adtunk pénzt, nem az volt hogy na X összegért vállal, és azt megkapja. Beszéltem barátnőmmel, és mondta hogy amikor ment hozzá, hogy megnézze az nst eredményt, egyszer adott neki 5000-ret, szóval lehet hogy nem árt még a terhesség ideje alatt adni neki valamennyit, de nem hiszem hogy elvárja, csak lehet hogy így biztosabb hogy bent lesz. A barátnőm bátyáék nem adtak neki semmit, meg egyszer sem találkoztak vele személyesen, csak telefonon hívták fel hogy vállalja e őket vagy sem, akkor igent mondott de mivel többször nem hívták fel, csak amikor a szülés beindult, nem vette fel Juhász a telefont. Számomra érthető az ok hogy miért nem vette fel. Ja, jut eszembe, egy jó pár ismerősöm nála szült, és mindenki max 30000-ret adott neki. Találkozz vele személyesen, és beszéld meg vele.
2011. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ezeket mondtad!!!! Azóta még böngészgettem én is utána a neten és csak jókat olvastam róla, úgyhogy nagyon hajlok rá, hogy felhívjam. A 30.000 még nem is olyan sok. Mi maximum ilyen 50.000-et gondoltunk, bárkit is fogadnánk, főleg úgy, hogy a szülésznőnek is kell adni.
2011. okt. 16. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy örülsz:) Elég is annyi!!! Van mindegyiknek fizetése, én ezzel a gondolkodással vagyok. De az biztos, hogy Juhász nem pénzéhes:)
2011. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Dr. Krasznainál ki szült már?? Azt hallottam, hogy nagyon jó orvos! Szeretném megfogadni orvosomnak ha valóban jó doki. Emberileg milyen???


Várom a válaszaitokat!!!

2012. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom, hogy a kérdezőnek már nem aktuális, de hátha valakinek igen: két hete szültem Krasznai Zoárdnál, és végtelenül meg voltunk vele elégedve. Komplikált szülésem volt, és gyakorlatilag a gyors és jó döntésével megmentette a kisbabámat. A terhességem alatt is egyébként végig nagyon lelkiismeretes volt. Illetve vannak ismerőseim a Klinikán és azt mondták róla, hogy nagyon jó doki szakmailag, a főorvos jobbkeze.
2013. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ERMUS válasza:
Dr.Krasznai Zoard Tibor nagyon rendes,emberseges, lelkiismeretes, nagy szakmai tudassal rendelkezik! En 1999 decembereben szultem nala, szoval maximalisan meg vagyok elegedve vele. Csak ajanlani tudom mindenkinek!
2016. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!