Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki van hasonló helyzetben?...

Valaki van hasonló helyzetben? Hüvelyfalsüllyedésem van :- (.7 hete szültem, tegnap voltam dokinál, nagyon el vagyok keseredve. Aki volt/van hasonló helyzetben kérem írjon. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 11:48
 1/5 judavi ***** válasza:
Ha ez egyenlő a hüvelysérvvel, akkor én hasonló helyzetben vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy végezzek intim tornát. Most azzal próbálkozom, állítólag kb 2 hónap után lesz eredménye. Remélem ez rendbe hozza majd.
2011. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, mindenképpen kezd el a Kriston intimtornát, sokat segít. Amúgy a doki mit mondott?
2011. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy hüvelyfalsüllyedés, hólyagsérv. Ő is az intimtornát javasolta egyelőre. Ez max. 40%os javulást hozhat. Végső esetben műtét. De csak ha már nem akarok többet szülni, mert egy újabb szülésnél szétszakadhat a varrat.
2011. okt. 18. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy azóta mi történt veled?Ugyanabban a cipőben járok, mint te,7 hete szültem.Légyszi!!!
2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a helyzet változatlan. Az intimtornát nem tudom rendszeresen végezni, egy kisbaba és a házimunka mellett kevés időm jut ilyen dolgokra...de igyekszem..., remélem idővel egy kis javulást is elérek.

Jó babázást és jó intimtornát Nektek:-)!

2011. nov. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!