Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

37 hetesen kijött az aranyerem, most vagyok a 40. hétben, szülés után elmúlik?

2011. okt. 18. 20:04  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem nem múlt el, még hónapokkal szülés után is volt vele gondom.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. okt. 18. 20:04 Privát üzenet
Nekem szülés után jött ki. De kenőcs hatására tünetmentessé tehető, bár elmúlni soha nem fog sajnos.

# 2/7Időpont 2011. okt. 18. 20:27 Privát üzenet

majndem 12 éve nem múlt el, második terhsség, szülés csak rontott rajta

ez van, még jó, hogy nem lesz harmadik

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. okt. 18. 22:40 Privát üzenet
Nekem idővel elmúlt. De kellett hozzá kb 2 hónap.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2011. okt. 19. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem fáj nem vérzik csak ott van.Ha vécézek akkor fáj egy kicsit.Szülés után nem fog jobban kijönni?Vegyek rá valami kenöcsöt ?

# 5/7Időpont 2011. okt. 19. 15:26 Privát üzenet

2. vagyok. Szerintem nehéz eldönteni, hogy szülés után jobban előjön -e. Sajnos nagy eséllyel igen, mert a szülés és a baba helyének felszabadulása megbolygatja a belső szervek, belek elhelyezkedését.

Nekem terhességnél semmi problémám nem volt, császáros szülés után 5 héttel egyszercsak elkezdett vérezni és fájni. (Addig azt hittem, a természetes szülés miatti erőlködésnél jön csak ki, hát tévedtem.)

Nem olyan drágák ezek a krémek, a biztonság kedvéért beszerezhetsz egyet, legfeljebb szerencséd lesz és nem kell elővenni.

# 6/7Időpont 2011. okt. 19. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Utána olvastam és sokan a varázsdió krémet ajánlják így aztán vettem egyett.Remélem használni fog.

# 7/7Időpont 2011. okt. 19. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha már terhesen brutális aranyerem van mi lesz szülés után? Nagyon félek, hogy nem jön helyre magától! Soha sem volt most jött ki a 33. héten a doki szerint a baba miatt.
Pár nappal vagyok a szülés előtt és kijött az aranyerem. Milyen krémet javasoltok? Eddig a körömvirág-krém bevált, de most már nem használ.
Szülés után teljesen kifordult az aranyerem. Hogyan kezeljem, és vissza fog az még fordulni?
Közeledik a szüles idöpontja, szinte az egesz terhessegem alatt aranyerem volt, most is, tudnak igy beöntest adni?
Attól félek, hogy szülés közben megreped az aranyerem, és vérezni kezd. Volt már nektek ilyen? És mit csináltak akkor?
Szülés ota mindig vérzik a popsim ha nagyvécézek. Ez normális? 6 hónapja szültem, és nem volt/nincs aranyerem.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!