Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 2héttel,...

Császármetszés után 2héttel, nem hogy kevésbe vérzek, hanem egyre jobban. A mai nap volt olyan, hogy wc-n ülve folyt mint a pisi. De szép piros. Ez normális? Nem kellenne inkább múlnia?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 6 (sőt mint kiderült 8-10 hétben) teljesen normális, ha vérzel, akár élénk pirosan is!

Én 10 hétig véreztem, hol barnásan, hol pirosan, hol kevésbé, hol jobban. Voltam dokinál is, megvizsgált, mindent rendben talált, csak én egyszerűen lassabban tisztultam.

2 hét után még teljesen normális, hogy élénk pirosas a vérzés. A méhedben a seb hol összehúzódik, hol újra vérzik még. Idő kell neki.

2011. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, csak ez a második sászárom volt, az elsőnél egy hét után már egyáltalán nem véreztem.de akkor nem izgulok.
2011. okt. 18. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális! Akkor nem az, ha nagyon alvadt, vagy más színű. Nekem is nagyon durva volt, úgy feküdtem az ágyban, hogy magam alá tettem törölközőt, mert egy nagyobb adagot nem fogott fel a betét! Nekem volt ökölnyi méretű alvadt vér is, de ennek oka is volt (mióma), ez nálam még belefért. Az elején nem is volt durva, aztán mintha elmúlt volna, és utána indult be ennyire. Sokáig is tartott, és volt, hogy egy fél órát bírt ki egy betét. Itthonról nem is tudtam volna elmenni.
2011. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, de figyelni kell rá!

Én pl 3 héttel szülés után jártam így, már már csökkenni látszott a vérzés, amikor úgy elöntött, hogy beugrottam ijedtemben a kádba, és csak álltam ott és néztem azt a rengeteg vért.


Azonnal hívtam a dokit, aki azt mondta, hogy bizonyos mértékig ez normális, de azonnal kezdjek el szoptatni és vagy fejni, hogy kicsit összébb húzódjon a méhem,és akkor lelassul a vérzés + azonnali fekvésre ítélt.


Lefürödtem,lefeködtem, megszptattam a babámat, 2 óra múlva már alig véreztem.


(Ellenben azt mondta,hogy ha tényleg ömlik és több órán át tart akkor azonnal menjek be a kórházba, mert bajt is jelezhet. Ezt nem részletezte,hoyg mire gondolt!


Minden jót vigyázz magadra!

2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták normál is is lehet. De én felhívnám az orvost és beszélnék vele, mert mi nem tudhatjuk, hogy milyen volt a szülésed.

Kaptál e vérhígítót vagy nem.

2011. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha erősödik, NEM NORMÁLIS!!!

MENJ ORVOSHOZ!!!

2011. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma vissza állt "normálisra" a mennyiség.köszi mindenkinek.
2011. okt. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!