Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orgazmus és szülés? Hogy fér...

Orgazmus és szülés? Hogy fér ez össze?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan szexuális élvezet szüléskor? Normálisak ezek? Tulajdonképp a magzatját használja szexuális élvezésre? Hogy lehet ilyen módon kampányolni a bábás/dúlás szülés mellett?


2011. okt. 26. 18:18
1 2 3
 1/25 Gyorgyi28 ***** válasza:
74%

Passz... ezen a cikken én is kiakadtam. Szerintem tuti olyan írta, aki még nem szült.

Állati nagy boldogság világra hozni egy gyermeket, de rohadtul fáj. Nekem legalábbis nagyon fájt. Viszont ahogy a kezemben tarthattam a világ leggyönyörűbb kislányát, már nem is éreztem, sőt nem is emlékeztem rá.

De az orgazmushoz semmi köze nem volt, ezt állíthatom. ;-)

2011. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Olvasva a cikket, nekem amolyan: "Fúj" érzésem támadt...

De lehet, hogy én vagyok a prűd.

2011. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Kamu... Nekem szülés alatt az utolsónak jutna eszembe ilyen hülyeség...
2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Ez kész.Ennyi blődséget már rég nem olvastam.Én magam nem szültem,de anyu sógornője majdnem 24 órát vajúdott.Neki beszéljen valaki az orgazmikus szülésről,tuti kitekerné a nyakát.Amúgy én személy szerint semmiképp nem szülnék bábánál,mert nem tartom elég biztonságosnak.A kórházban is történhetnek rossz dolgok,de ott legalább közel a segítség.
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
ha szülök egyszer csak így vagyok hajlandó ,kész!
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez elég fura... de amúgy a cikkben le van írva, hogy nem orgazmusról van szó, hanem valami másról, tehát nem szexuális élvezet. Mondjuk én nem szültem még, de nem tudom elképzelni, hogy jobban élvezed, mint amennyire fáj (fizikailag). Lelkileg persze más...
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"ha szülök egyszer csak így vagyok hajlandó ,kész!"

Mármint otthon, és az őj sokat tapasztalt bábákkal? Nem kívánom, hogy komplikációd legyen, de mit csinálsz, ha ne adj Isten bekövetkezik? Majd ezek az okos nők megoldják? Megmondom, nagyanyám otthon szülte apámat és a bátyját, még évtizedekkel később is mehetett nőgyógyászati műtétre, mert ott nem volt gátmetszés, a bába hagyta, hogy repedjen, ahogy tud...

2011. okt. 26. 18:38
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
válaszom enyhe szarkasztikus volt (pasi vagyok, János....XD) sorry
2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Maga a gondolat bizarr, hogy ők egyfajta szexuális élményként nevezik meg a szülést. És ez a durva... Szóval ez nekem úgy hangzik, mintha az épp születő baba lenne erre szexuális segédeszköz...
2011. okt. 26. 18:41
 10/25 A kérdező kommentje:

"válaszom enyhe szarkasztikus volt (pasi vagyok, János....XD) sorry"

Ja, akkor ok. :D Már azt hittem, megjelent egy szülésorgazmus párti nő. XD

2011. okt. 26. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!