Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy megúszom a...

Porcukormókus kérdése:

Lehetséges, hogy megúszom a szülés utáni extra mennyiségű hajhullást? (5hónapja szültem)

Figyelt kérdés
Nem bánnám... :)
2011. okt. 28. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Unokanővérem megúszta szerencsére, nem kizárt hogy te is megfogod.
2011. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges, nem törvényszerű a hajhullás. Egy kevés vitamin azért nem ártana a szoptatási idő alatt sem.
2011. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy megúszod, de nekem szülés után fél évvel kezdett el hullani és azt hittem kopasz leszek. :(

Aztán megállt a hullás, nem lettem kopasz. :D

2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 Hónapos volt a fiam, amikor egyik napról a másikra rendesen csomókban hullott a hajam. Több, mint fél évig tartott, aztán megállt. Nemrég hagytam abba a szoptatást /2 éves most a fiam/, és újra elkezdett hullani. Idő kell, míg helyreállnak a hormonok.
2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig már kezdtem örülni..

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 29. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Fél év után kezdett nekem is a harmadik baba után.
2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én megúsztam:)


17 hós kislány anyukája,13 hetes km

2011. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem akkor kezdődött, amikor abbahagytam a szoptatást. Pedig szedtem vitamint, és eleve hajhullásra való sampont és hajszeszt használtam. Iszonyú sok hajam hullott, viszont nőtt is sok új kishaj. A fodrász nem hitt a szemének, amikor vágta a hajamat, mert az új hajakból egész sor frufrum nőtt :-)
2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!