Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indokolatlan hasmenés jelezhet...

Indokolatlan hasmenés jelezheti a szülés beindultát?

Figyelt kérdés

Hasmenésem van, ami ritkán jellemző rám és ha mégis, kegyetlen hasgörcsökkel jár. Ellenben most, nem görcsölök, nem érzek semmi kellemetlent, csak sűrűn szaladgálok wc-re és engem is meglep az eredmény...

Valahol hallottam, hogy hasonló tünetek, közvetlenül megelőzhetik a szülést (hormonok miatt), ami esetemben nem volna túl jó, mert csak ma töltöttem a 36. hetet.


2011. okt. 28. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégis lenne valami legyen kéznél mobil telefon a mentők miatt, vagy ha van autótok akkor az is legyen kéznél ha valami probléma lenne. Elvileg semmi gond nem lehet, mert ugye lehet hogy csak elkaptál valamit, de jobb félni mint megijedni.
2011. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de tényleg csak feltételes módban.


Egyes nőknél pár nappal a szülés előtt jelentkezik. Vannak, akiknél aznap. De van olyan is, akinél egyáltalán nem volt ilyen tünet sem a szülés előtti napokban, sem a szülés napják. Annyira változik egyénenként, hogy ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni, ha nincs már tünet mellette.

2011. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a hormonok miatt van hasmenés szülés előtt, inkább egy természetes tisztuló folyamat, hogy minél jobban kiürüljön a bélrendszer előtte. Azért ha semmi más tüneted nincs, 36 hetesen ne aggódd túl magad. Marha nehéz már ilyenkor, és mindentől szülni akar az ember lánya, tudom, 3 gyerekem van.. :)
2011. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a 28.héttől van, volt hogy hetente 3-szor is.
2011. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!