Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős női megérzésem van a...

Erős női megérzésem van a szülés idejét illetően, szerinted mennyire lehet ebben hinni? Neked volt megérzésed? Bejött?

Figyelt kérdés

Nem hagy "nyugodni".

Január közepére vagyok iírva, de úgy érzem a két ünnep közt december végén megszületik a fiam.

Második baba, és már most lehet tudni hogy nagy lesz.


Elkezdődött a 31. hét, már érzem hogy a testem is készülődik, és napok óta pakolo, takarítok...pedig hivatalosan még 2 hónap van.


(A két ünnep között már betöltöm a 37. hetet.)


2011. nov. 10. 18:41
1 2
 1/19 judavi ***** válasza:
100%
Én május 2-ra voltam kiírva, de még január-február környékén egyik reggel úgy ébredtem, hogy április 29-én fogok szülni. Végül május 10 lett belőle.
2011. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a barátnőmnek volt. Június 19-én közölte, hogy szerinte augusztus 22-én fogok szülni. (Nem volt rendes dátum, nem tudták pontosan a baba korát).

Augusztus 22-én szültem. :o)

Barátnőm küldött egy SMS-t 22-én, hogy akkor most már napvilágot láthatna a kisasszony, ha úgy gondolja, na ezt az üzenetet már babával a kezemben olvastam :o)

2011. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem, hogy idő előtt fog jönni. Kinéztem magamnak a szeptember 28-i dátumot. Éreztem, hogy nem marad bent végig és éreztem, hogy keveset fogok vajúdni.

Végül túlhordtam, október 9-én született (okt. 6-ra voltam kiírva) és sokáig vajúdtam...

AZ én női megérzéseim valahol elvesztek. :)

2011. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az elsőről tudok nyilatkozni, végig azt hittem, hogy hamarabb fogok szülni 2-3héttel. Ehhez képest túlhordtam pont 1 héttel. :O 2 ismerősöm ugyanígy járt.

Most én is január 15-re vagyok kiírva de szerintem január előtt biztosan nem születik meg. Bár ez csak az előző terhesség tanulsága nálam.

2011. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az elős babámat (kislány) 40+2-re szültem.
2011. nov. 10. 19:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

És akkor nem gondoltad azt, hogy hamarabb fog jönni?

Különben az első nekem is kislány. Most fiam lesz. :)

2011. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem. Eszembe sem jutott egy pillanatig sem hogy a 39. hét előtt megszülethet, mintha ilyen még a világon sosem fordult volna elő.

Igaz, a 33. héten észrevették hoyg kinyílt a méhszájam,és 2 héten keresztül kaptam injekciókat hoyg nehoyg megszülessen - így nem lehet tudni hogy nem-e csak ennek az utóhatása volt az hogy végül 2 nappal a kiírás után született...


Szóval nem lehet így tudni mikor indult volna be.

2011. nov. 10. 19:44
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem napra pontosan bejött a megérzésem.október végén megéreztem,hogy szeptember 9-én fogok szülni,és úgy is lett.szeptember 21-re voltam kiírva
2011. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél csak azt éreztem, hogy azon a hétvégén meg fog születni. Jött is vasárnap.

Másodiknál 22-re voltam kiírva, én azt éreztem, hogy 17-én fogok szülni, ehhez képest túl is hordtam, 28-án jött :S

2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel 2000. január 4-re voltam kiírva, azt gondolta, majd milyen jó lesz és az ezredforddulókor fog megszületni

Ehelyett 10 én születet, indítással


Mekkora most a babád?

2011. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!