Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog, ha egész...

Normális dolog, ha egész délután erős, de rendszertelen fájásaim voltak, most estére meg "lenyugodott" a helyzet, csak a hányinger, meg a sűrű pisilés maradt meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Itthon saját doplerrel hallgattam a picit, normális a szívhangja, csak épp sokkal lejjebb van, mint szokott. A hasam is lefelé vándorol, de szinte óráról órára látható.
2009. máj. 20. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadik hétben vagy?
2009. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közeleg a szülés.Nyugalom,nem lesz semmi gáz.Amikor beindul a dolog azt megérzed.Annyira egyértelműek a fájások,h semmivel sem lehet összekeverni.Akkor nincs kedved beszélgetni,nincs kedved semmihez sem,és az jár a fejedben,h hogyan lehettél olyan hülye,h önként vállalkoztál a szülésre,és soha többé nem akarsz gyereket...No ekkor már szülni fogsz.Amíg ezt nem érzed,addig csak jósló fájások,vagy a vajúdás kommunikatív szakasza zajlik.
2009. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is így volt. Nekem mondjuk először is 10 perces fájásaim voltak az éjszaka kellős közepén,aztán egyszer csak elaludtam, úgyhogy elmúlt! :) Aztán másnap kezdődött elölről, megint éjjel és reggelre meg is lett a kisfiam! :)

2009. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy a 40. hetet kezdtem meg. Tegnap egész délután jóslófájásaim voltak, de ma annyira már nem, inkább csak érzem, hogy feszít a baba feje. Gondolom behelyezkedett a drága.
2009. máj. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!