Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülünk? Lehet csak az...

Mikor szülünk? Lehet csak az időjárás szórakozik velem vagy közel a szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már egy hete elment a nyákdugó, 2 napja rendszertelen, de elég erős görcseim vannak. Sokat keményedek, állandóan nyűgös és hisztis vagyok, semmihez nincs kedvem.

39. hétben járó kismama


2009. máj. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

hááát,közeleg,közeleg :))

39 hetes vagy,szerintem ez már lehet a szülés előjele is. drukkolok!!!

2009. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. máj. 21. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a 37-38.hét környékén kezdett távozni a nyákdugó,igaz ez részletekben történt .Ettől kezdve hasonló dolgokat tapasztaltam,állandó készenlétben álltam.A 41.héten szültem ,semmi gond nem volt.

Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én februárban szültem nagyon zavart voltam minden bajom volt meg mindenkinek tőlem:) én is azt hittem hogy időjárás miatt más azt mondta szülni megyek...mindkettőnek igaza lett meg is szültem még aznap meg a hó is szakadt odakint:)csak nekem szülés előtt másfél órával távozott a nyákdugó és a 38.héten volt
2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Közeleg az időtök:) Nekem 6 nappal előbb ment el a nyákdugóm, mielőtt szültem volna!


Könnyű, gyors szülést, jó egészséget, és sok boldogságot kívánok!!!


4 hós anyuci

2009. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!