Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Úgy érzem magam, mint a...

Úgy érzem magam, mint a mérgezett patkány. Ez jelentheti a szülés közelségét?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha valami idegen anyag lenne a véremben, mintha másnapos lennék, meg a szám körvonala kicsit be van pirosodva. Volt valakinek hasonló érzése közvetlen szülés előtt? És mennyivel ez után szült?

39 hetes és 3napos vagyok


2011. dec. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehet az a mérgezett patkány érzés, de a szád már jelenhet valamit :)... Nekem megduzzadt a szám a kiírt dátumom napján! Másnap szültem! Kitartás! Sok sikert és könnyű szülést kívánok! BUÉK
2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, mérgezett patkány még nem voltam, viszont már kétszer szültem. :-) A szád megduzzadása lehet jel, viszont én inkább azt tapasztaltam, hogy köszönöm, jól vagyok a szülés előtti nap. Olyannyira, hogy még a második babó születése előtti nap kirándulni mentünk a hegyekbe. Éjjel úgy aludtam, mint a tej, hajnalban fájásra ébredtem, reggel ki is bújt a fiam. :-)

Kitartást, már nem lehet sok vissza, szép szülést neked!

2011. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább "túl jól" voltam mindkétszer aznap-előtte nap.
2011. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!