Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt adnátok a...

Mennyi hálapénzt adnátok a következő esetben? Fogadott orvos, aki a császármetszést végzi + fogadott szülésznő, aki inkább a szülés után segít a kórházban, plusz ellát infókkal, kétágyas szobába tesz, stb. )?

Figyelt kérdés
A helyszín a székesfehérvári kórház, 2. baba.
2012. jan. 14. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már fogadott orvos és szülésznő, akkor kérdezd meg tőlük mennyit kérnek! Ha nem szégyenlősek amikor a vizsgálat díját elkérik, akkor a szülés árlistát is közölhetik!

Akár még jobban is járhatsz, mintha magadtól adnál valamennyit!

:D

2012. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi orvosunk kevesebbet kért, mint amennyit neki szántam, megérte megkérdezni tőle!

:D

2012. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos egyik sem mond konkrét összeget, csak hogy amennyit gondolok... ezért kérdeztem, hogy ti mennyit gondolnátok jelen esetben?:)
2012. jan. 14. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
70 az orvosnak 25 a szülésznőnek.
2012. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát magánrendelésre jártál a dokihoz?

Menyit kért?

2012. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha előre tudod a császárt akkor az valószínűleg hétköznap nappal lesz az orvosod munkaidejében. Én is így voltam, előre tudtuk, fix időpontban munkaidőben műtött, 30-at kapott a doki. Ha vasárnap éjjel 3-kor rohant volna be hozzám az ágyából akkor többet kapott volna.

A szülésznő dolgot nem értem. Mit tud neked segíteni a műtét után? Infókkal a dokid is ellát, de hát te tudod.

2012. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi offolni fogok, árat sajnos nem igazán tudok mondani. Azt szeretném kérdezni, hogy kérhetted, hogy császár legyen, vagy van esetleg valami indok, hogy császározzanak?
2012. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Magánrendelésre jártam végig a dokihoz, 700.- /alkalom, kb. 50.000-et hagytunk ott.

Sajnos most a 38. héten derült ki, hogy császár lesz, mert nem fordult be a baba, és már túl nagy ahhoz, mhogy megszüljem természetes úton.

Egyelőre várjuk, hogy beinduljon magától a szülés, de ha elérem a kiírt időpontot, akkor a doki egy előre megbeszélt időpontban fogja csinálni a műtétet.

A szülésznőt már a legelején felkértem, amikor még úgy volt, hogy simán szülök. Most, hogy kiderült mégsem, azért jön velünk a műtőbe és "egyengeti" a sorsunkat, gondolom szükségem lesz segítségre az első felállásnál, zuhanyozásnál, stb., meg nem szeretnék 8 ágyas szobába sem kerülni, ezért gondoltam, hogy mégsem mondom őt vissza, aztán majd meglátjuk mennyi dolga lesz velem.

2012. jan. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!