Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kádban vagy állva szülni-hol...

Kádban vagy állva szülni-hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
istván kh. - budapest
2012. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Kádban szülni nem lehet sehol Magyarországon, csak vajúdni. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.
2012. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Én is úgy tudom, mint a második válaszoló.

Az állva szülés sem nagyon megvalósítható, nem örülnek sem a szülésznők, sem az orvosok.

Talán az Istvánban, de még arra sem vennék mérget!

Én pl. arra készültem, hogy ülve szülök, mert arról volt szó, hogy van rá lehetőség (a szülőágyat lehetett volna átalakítani), volt fogadott szülésznőm is, de végül mégis fekve kellett, szóval semmire nincs garancia!

Kádban vajúdni Budapesten az Imre, János és úgy tudom a Honvéd kórházban is lehet.

2012. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A pest megyei Flór Ferencben is lehet kádban vajúdni, de szülni nem. Van olyan szülőszék is amiben szinte állva helyezkedsz el.
2012. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ma reggel voltam a Róbertben,ott van mindkettőre lehetőség:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 27. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

istvánban lehet a kádban szülni is, nem csak vajúdni és a megfelelő szülésznővel állva is.

ttapasztalatból írtam, nem hasra ütve. első voltam ismét.

2012. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szent Imréban kádban szültem.:)
2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!