Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt sokan írják,...

Szülés előtt sokan írják, hogy nem volt semmi jele, nem voltak fájdalmak, majd hirtelen jelentkeztek. Van olyan is, hogy szülés előtt ENYHE menstruációs görcsös fájdalom jelentkezik? Ha igen mennyivel az igazi fájások előtt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így indult: enyhe görcsök alul, nagyon enyhék. Amire felfigyeltem viszont, hogy szabályosan jöttek, 10 percenként, aztán lassacskán sűrűsödtek, és erősödtek. Amíg szabálytalan időközönként érzed, addig csak jóslófájás, és nem jelez előre semmit sem sajnos.
2008. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Oda kell figyelnem akkor, hogy szabályossá válik-e. 40 hetes 1 napos vagyok, szóval tényleg bármikor jöhet. Mégis mennyi idő volt míg rájöttél, hogy ezek már szülési fájdalmak, mert nekem a korház 40 percre van? Lesz időm odaérni?
2008. ápr. 4. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia, persze hogy eszre fogod venni amikor indulni kell!! Nekem is ejfel fele kezdodott enyhe gorcsokkel (40+6 naposan) es eloszor csak erosodott kb hajnali 5-ig de nem lett surubb. Nekem a fajas a derekamtol indult (alul) elore a hasamhoz es aztan lesugarzott a terdemig. Vegul reggel 10-kor mentunk a korhazba,5 perces fajasokkal.. mi is kb 40 percre lakunk a korhaztol, es delutan fel 3-kor szuletett meg a lanyom. Viszont mar 5 centire nyitva voltam mikor beertunk. Bar alkati kerdes, de szerintem eleg lassu folyamat es nem maradsz le semmirol, ha egy darabig otthon turod a fajasokat.

Nagyon szep elmeny lesz, drukkolok!!

2008. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az első választ; azt szokták mondani, hogy kb 3-5 perces fájásokkal érdemes elindulni a mórházba, nyilván az útviszonyoktól is függ, illetve hogy milyen gyorsan halad a dolog, ezt úgyis észreveszed, ha nagyon hirtelen lesznek sűrűbbek, erősebbek a fájások.

Nekem már nyitva volt félidőtől a méhszáj, így mire szülni mentem, már 3 ujjnyira nyitva volt, így nálam elég gyorsan haladt, cakkpakk 2 óra alatt kinn volt a baba.

Hála Istennek mindig úgy intéződött (3x szültem), hogy épp a kórházban legyek, amikor indult a szülés, nem tudom, hogy viseltem volna a zötykölődést a kocsiban...

Szép szülést kívánok!

2008. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!