Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki ismeri? Szült valaki...

Valaki ismeri? Szült valaki dr. Kondér Béla szülész-nőgyógyásznál Vácon?

Figyelt kérdés

Máshol is rendel Kórházban?

Váci Kórházról vélemény?


2012. jan. 30. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitívan csalódtam a váci kórházban. Néha olvasni egy-két rémtörténetet, de velem tök normális volt mindenki.


Nekem Dubecz Dániel volt a dokim, nagyon szimpi orvos, és a vajúdás alatt is, meg utána is rendes volt.

A csecsemős nővérek közül a fiatalok szerintem rendesek, kedvesek, az idősebbek furcsák, de végülis ez sem volt gáz.


Kondért nem ismerem, de hallottam róla mindenfélét, negatívat is, így nem is mentem hozzá.


A szülésznők velem jó fejek voltak, az egyik kicsit szigorúbb volt, de ő is tette a dolgát, a másik pedig nagyon kedves volt velem. A vajúdás nekem elhúzódott és végül sajnos császár lett, ennek ellenére a szigorúbbik szülésznő mégis megvárta mi lesz velem, amíg a megőrzőben voltam, addig is ott volt velem, pedig már akkor órák óta lejárt a műszakja (tehát kiderült mégsem olyan szigorú, sőt nagyon rendes volt).


A babát a látogatók csak üvegen keresztül nézhetik meg. A látogatók bejöhetnek a folyosóra, ha veled szeretnének beszélni, ott le is lehet ülni, beszélgetni.


A szülőszobák szépek, fel vannak újítva, van bordásfal, vajúdó labda.

Az újszülött osztály nem lett még felújítva, így nem a legszebb, de szerintem ki lehet bírni.


A kaja szörnyű, de melyik kórházban nem?

Én vittem be rágcsálnivalókat és azt ettem, ha a kaja nagyon rossz volt.


Babád veled lehet végig, de ha akarod beviheted a csecsemős nővérekhez (amikor dolgod van, pl. fürdesz vagy látogatókat fogadsz, vagy baromi fáradt vagy és pihenni akarsz). Éjjel fürdetik a babákat, kb. 3-4 óra körül.


Reggel 7 felé van vizit.


A természetesen szülteknek 2 ágyas szobák vannak, a császárosoknak 4 ágyas.


A fürdők, wc-k nem túl szépek. (A császárosok fürdője jobb amúgy, oda is be lehet menni nem császárosoknak is.)


Na most ennyi jutott eszembe, bátran írj, ha van valami más kérdésed is, szívesen válaszolok.


Én meg voltam elégedve, nem olyan rossz ez a kórház.

2012. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Jól fel van szerelve koraszülöttileg is? Vagy jobb lenne pesten szülni inkább?

Kondérról pontosan miket hallottál? Váltsak inkább? Még nem vagyok terhes, de hozzá járok, és baba projecten vagyunk.

2012. jan. 30. 20:03
 3/16 anonim ***** válasza:

Koraszülött részleget nem ismerem szerencsére.

Ha te Kondérhoz jársz és szimpatikus, akkor ne válts. Én nem ismerem, csak olvastam róla rosszakat is, így végül nem mentem hozzá, de személyes tapasztalatom nincs.

Ha veled kedves, normális, akkor nem hiszem, hogy váltanod kellene.

Pesti kórházakról nem tudok mit mondani, egyikben sem voltam.

2012. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én pesten szültem a lányom, a nődoki kiment külföldre dolgozni, Kondér meg helyben van. Könnyebb lenne. Szimpatikus a doki, de félek is tőle, hogy nem pontos, vagy felületes. De tapasztalatom nincs.
2012. jan. 30. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én egyszer találkoztam vele ő csinálta a 4d-s ultrahangot a cryo save klinikán(ez a Czeizel Endre féle klinika) Pesten 2 hete (kb 6-8 doki dolgozik ott, be vannak osztva ki mikor van szolgálatban pl ő szerda délelott) nekem szimpatikusabb volt mint az előző akinél a 27. héten jártam, sokkal tobb képet csinált, az én pici lányom állandoan az arca előtt kaparászik a kis kezével olyan is előfordul hogy a lábával de a doki nem adta fol kitartoan várakozott, probálkozott hogy minnél jobb képek készuljenek.


36 hetes kismama

2012. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a kórház hol van? Nem hallottam róla? Fizetős?
2012. jan. 30. 21:29
 7/16 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem Vácon,a fogadott dokim,dr.Dubecz Dániel volt.Maximálisan meg vagyok vele elégedve,nagyon normális,rendes orvos,a legemberibb akivel valaha találkoztam:)

Én Pestről járok hozzá,még régen a Nyírőben ismertem meg.


Szülésem alatt Kondér dr. volt az ügyeletes velem korrekt volt,nem tudok rá rosszat mondani,az egyik szobatársam akinek a fogadott orvosa Kondér volt viszont nem volt elájulva tőle,szülés után nem nézett be hozzá,állítólag a varrás is nagyon fájt neki,ami valószínűleg így is volt,mert nagyon sokat szenvedett.


A szülésznők aranyosak,kedvesek,én Marcsinál szültem,akit abszolút tudok ajánlani:)A csecsemősök között volt egy nagyon bunkó,a többiek kedvesek volt,ahogy egy előző válaszoló is írta,nekem egy fiatal csajszi nagyon sokat segített fürdetésben és szoptatásban is.

Kórteremek sem vészesek,nem Hilton,de kibírható.


Összeségében nagyon örülök,hogy ott szülhettem,a másodikat is ott szeretném:)

2012. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia


ez egy rendelő (az a bizonyos sejtbank kft ami minden baba musort támogat majd figyeld meg :)) itt foglalkoznak nagyon sok mindennel ossejt, babgondozási tanfolyam , down-kor szures, 4 d-s ultrahang

én 4 d-s ultrahangon voltam cd-vel, képekkel egyutt volt 14 e Ft

www.sejtbank.hu

2012. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
vagy www.ultrahangvizsgalat.hu
2012. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még egy voks Dubecz Dani doktorra.

Kondérról én nagyon sok rosszat hallottam,így eleve fel sem kerestem,nem bántam meg,nagyon szép szülésem volt.

2012. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!