Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akik a székesfehérvár...

Anyukák, akik a székesfehérvári Szent György Kórházban szültetek nemrég, tudnátok pár szót írni róla?

Figyelt kérdés
Milyen a kórház? Milyenek az orvosok? és a nővérek? segítenek mindenben? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 9. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én 2010. novemberében szültem ott, ha segítség akkor leírom. Igaz Nekem volt dokim és szülésznőm is, de ettől függetlenül az orvosok akikkel találkoztam normálisak voltak (ugye nem az én dokim volt az ügyeletes amikor bementem). A nővérek az osztályon, többnyire kedvesek voltak, igazából nem is jó szó, hogy kedvesek (1 kivételével, aki mindig mosolygott) igazából segítőkészek voltak, bármit kértem megcsinálták. Engem altattak és császárom volt, utána egy ilyen figyelőszobában voltam, felkelni nem lehetett, és lemerült a telcsim, kértem, hogy halásszák ki a táskámból, ugye ez nem lenne feladatuk, de megcsinálták és nem morogtak érte. Vagy amikor fel kellett kelni zuhanyozni, akkor kikísért egy kis nővérke (vicces volt, mert én 80 kiló, ő meg kb 40...tuti nem tudott volna megtartani ha ájulok :) )

Háát a csecsemősök, hogy is mondjam finoman, iszonyú bunkók (szintén egy kivételével, akit sajna csak a kiengedésünk napján volt szerencsém megismerni). Úgy szólnak hozzád, mintha neked mindent tudnod kéne, ha mondod, hogy te ezt nem tudod, akkor kb tiszta hülyének néznek. Talán ők voltak akik miatt nem szívesen emlékszem vissza, ezen kívül, a szobák, a kórház szerintem teljesen jó, én egy 3 ágyasban voltam, nekem a szobával nem volt semmi gondom.

2012. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 2010-ben szültem. Az orvosok, szülésznők nagyon rendesek voltak, bár nekem volt fogadott orvosom, de szerintem nem lett volna tragédia, ha nincs.

A csecsemősnővérek viszont nagyon bunkók, szinte semmiben nem segítettek, azt mondták azért baba-mama szoba, hogy az anyuka lássa el a babát. 3 nap alatt vagy 3 órát aludtam, mert hol az enyém, hol a szobatársaim babái sírtak. Alig vártam már, hogy hazamehessek. A kaja ehetetlen, és nem szoptatásbarát egyáltalán. Ha tudsz, hozass magadnak ebédet.

2012. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatok, sok segítség :) Minden jót nektek!! Üdv.
2012. febr. 10. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!