Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szegedi Női Klinikán milyen...

A Szegedi Női Klinikán milyen lehetőségek vannak szülni?

Figyelt kérdés
Például mi van akkor, ha betelnek az apás szülőszobák? Hogy lehet ott akkor az apa? Még létezik függönnyel elválasztott nagy szülőterem, ahol csomó anyuka van, de más nem mehet be?
2012. febr. 9. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
én barátnőmmel voltam bent tavaly,nem függönyös hanem ilyen fém falakkal elválasztott kis szül.szobák voltak,szerintem olyan nincs,hogy ti akarjátok,hogy az apa bent legyen és nem lehet,én Orosházán szültem na ott tényleg függönyös akkor hál Isten épp egyedül kiabáltam,de reggelre megtelt a terem és bent voltak az apukák,mindenkinél elhúzták a függönyt és ennyi, bocsi sokat írtam :)
2012. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!