Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés előtti napokban...

A szülés előtti napokban jellemző a fáradékonyság? Így készülne fel a szervezet az szülésre?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok és pár napja délutánonként annyira elnyom az álmosság, hogy 2-3 órát is alszom. Persze azt hozzá kell tennem, hogy hónapok óta nem alszom jól, de eddig napközben nem voltam ennyire álmos.
2009. jún. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Én is pont így vagyok kb. 2 napja.

Remélem válaszolnak a tapasztalt anyukák!

37 hetes kismami

2009. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék...1napja elment a dugóm+haskeményedés,hasmenés,görcsök..mindent megcsinálok,mosok,takaritok,főzök..ja és dolgozok.DE MA ISZONYUAN betudtam volna aludni egyfolytában.Ja és most kezd vizesedni az arcom.Lehet jel?38+4km
2009. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én tele voltam energiával pedig csak pár órákat aludtam szülés előtti nap a szobát tapétáztam estére éreztem hogy fájdogál a hasam egyre jobban és csak nem múlt hát alvás helyett folytattam a szobát reggel indultunk szülni hát a szülőszobába a pár perces fájások között majdnem elaludtam olyan fáradt lettem de miután megvolt a baba már nem voltam álmos és este éjfél körül sikerült elaludnom viszont a kórházi napokat szinte végig aludtam csak szopizáskor voltam ébren

2009. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, bár én nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Letudtam azzal, hogy biztos a nagy hasam meg a súlyom miatt van. Az utolsó 1 hétben én is sokat aludtam. Azóta mondjuk már 8 hónapos a gyerek, szóval nem tudok konkrét napot mondani. Kb. 1-1,5 hét volt az extrém fáradékonyság.
2009. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az első 3 gyereknél én nem éreztem soha fáradtnak magam, állandóan tettem-vettem, nem bírtam tétlenül ülni, feküdni. Nem is vettem észre semmi jelét annak, hogy közelegne a szülés ideje. a pici lányomnál viszont előző nap alig bírtam magammal, annyira fáradtnak (de testileg fáradtnak) éreztem magam. Alig tudtam erőt venni magamon, hogy ne feküdjek egész nap. Egyébként lehet, hogy rátok is a frontok hatnak így, én tegnap és ma is annyira fáradtnak, összetörtnek éreztem magam, hogy délután én is aludtam a 9 hónapos lánykámmal bő 2 órát, ő ébresztett fel, pedig csak azért feküdtem mellé, hogy őt elaltassam... Ilyet utoljára akkor csináltam, amikor pár hetes volt :D
2009. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 5. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a szülés napján olyan jót aludtam délután, hogy na... szerintem így készült a szervezet a megpróbáltatásokra.
2009. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!