Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Infót szeretnék Dr. Horváth...

Magdy78 kérdése:

Infót szeretnék Dr. Horváth Zsolt szülész - nőgyógyászról? Magánrendelőben (Erzsébeten) milyen árakkal dolgozik? ( Esetleg mennyi nála a szülés az István kórházban ) Köszike.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem 2011 áprilisában született a gyermekem, dr. Horváth volt a választott orvosom. A magán praxisában mi 9000 Ft/alkalom fizettünk (lehet, hogy már változott a tarifa), de Ráckevén a szakorvosi rendelőben szintén megtalálod a dokit. Ott ingyenes a vizsgálat, viszont mindig sokan vannak. Én az utolsó hónapban már Ráckevére jártam (akkor már nem dolgoztam, belefért az időmbe, hogy pár órát elüldögéljek a váróban). A hálapénzre, hiába kérdeztünk rá, sosem mondott összeget. A szülés napján szabadságon volt, de mikor szükség lett rá ott termett és egy percre sem hagyott magamra. 3 óra alatt megszületett a nem éppen kisméretű gyermekem (60 cm és 4340 g. ja, és első gyerek…). Persze tudom, hogy sok dologtól függ a szülés ideje, de határozottan állítom, hogy ha dr. Horváth Zsolt nem lett volna ott, nem segít, akkor sokkal tovább tartott volna. A végén 50 ezret adtunk neki, és 20 ezret a szülésznőnek. Egy ismerősömnek nem volt választott orvosa, azonban pont dr. Horváth volt az ügyeletes doki a kórházban, mikor szült. Ő is csupa jót mesélt a dokiról, pedig akkor látták egymást először.
2012. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Már egy éve jártál erre, de remélem nem baj, hogy kérdezek. Az Istvánban végül Horváth Zsoltnál szültél?

Meg voltál vele elégedve?


Én a 18. kerületi Sztk-ba járok hozzá, de még nincs fogadott orvosom , szülésznőm...most keresgélek


Köszönöm, ha írsz, Zsuzsa

2013. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!