Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj ott lent.3hónapja...

Nagyon fáj ott lent.3hónapja szültem. Nem konkrétan fáj hanem ég. Megnéztük utána tűzpiros volt ott. Kg 5 ször voltunk együtt de mindig ez van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég nedves is arra is figyelünk de mintha csiszoló papír lenne bennem olyankor.sex után kb 1 órával már el is múlik de közben és utána szörnyű:(
2012. márc. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen fertőzésed van, menj el nőgyógyászhoz.
2012. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig fáj nap közben, akkor az már nem a szülés miatt van. Menj vissza dokihoz!

Ha csak a szex közben és utána fáj, akkor még adj időt magadnak. Rendeződni fog, de addig is használjatok síkosítót, mert a hormonháztartás még nem állt vissza, és menet közben nagyon gyorsan kiszáradsz. Ettől még jobban fájni, berepedni, égni fog. Ez kb minden 2. nőre igaz. Lesz még olyan, mint régen :)

2012. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen sajna, idő míg elmúlik. Nekem 100%-os szülés után 6 hónappal lett csak újra. Addig fájogatott.
2012. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem állt helyre az ösztrogén szinted. Ez a szülés után elég sok idő, ne aggódj. A pirosság lehetett a vérbőségtől is, vagy esetleg attól, hogy nem voltál elég nedves (a saját nedvedre gondolok), és kicsit kidörzsölt.

Nálunk is van ilyen még mindíg, pedig használunk síkosítót, mégis úgy érzem, mintha egy sivatag lenne ott.. Én 6 hónapja szültem. Kitartás!

2012. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!