Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért fáj? (kérdés rövid)

Miért fáj? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

4 hónapja császároztak (mielőtt lehurrognátok rendes szülésnek indult csak komplikációk léptek fel). Nem tartozom a szerencsések közé és a menzeszem 4. héttől havonta rendszeresen jelentkezik. Múlt hónapban rászántam magam,hogy ismét tampont használjak,de kellemetlen amikor felrakom és amikor kiveszem.Néha akkor is amikor leülök.

Mitől van ez?Valamit nem jól csinálok?Terhesség előtt mindig tampont használtam már évek óta.



2012. ápr. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
sajnos én nem tudom mitől lehet, csak azért írok, hogy tudd nem vagy egyedül:( én rendesen szültem, ráadásul 10hónapja és kínszenvedés a tampon használat:((
2012. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

miért hurrognánk le?

nem kivánságműsor, ki hogy szül.

a lényeg hogy egészséges legyen a baba mind a mama !!!!

2012. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Semmi gond nincs veled ne ijedj meg.Egyszerűen a hormonok még nem álltak vissza és nem termelődik annyi "nedvesség" ami segítené a tampon útját.Esetleg a szexuális élet is "indulhat" kicsit nehezebben,ha szárazabb vagy.Én azt javaslom,hogy még egy ideig ne erőltesd a tampont használj betétet.Hidd el idővel már nem lesz gond.

2012. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!