Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetes kismamák: ti is...

39-40 hetes kismamák: ti is szoktatok babával álmodni? Izgultok a szülés miatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most fogom betölteni a 39 hetet. :-) Nem,nem szoktam valahogy a babával álmodni,nekem ez kimaradt:-)Furcsáltam is, de ezek szerint nem mindig mindenkinél van ez:-)

Igen, izgulok, de már nem annyira mint előtte. Nagyobb most már bennem a vágyakozás, hogy menjünk már, mint a félelem.-)

És Te,hogy vagy? Mikorra vagy kiírva?Kislány,kisfiú?

2012. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jövő péntekre vagyok kiírva, kisfiú. Várom, és kicsit izgulok, remélem, minden Ok lesz.


Folyton pakolok itthon, hogy rendet hagyjak, ne hagyjak vasalnivalót, legyen előre egy kicsi megfőzve, stb... :-)


De ma délután elhatároztam, hogy megbeszélem a babával, hogy ügyesen megszületik, amikor kell:-) Úgyhogy már tényleg csak a várakozás lesz.

2012. ápr. 19. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg 30-ra, itt is fiú lesz! :-)

Mintha én írtam volna amit írtál:-) Ugyan ezt csinálom!:-)

első baba?

2012. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!