Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mit csinálnátok, ha úgy...

Ti mit csinálnátok, ha úgy jönne rátok a szülhetnék, hogy éppen a város másik felében vagytok mint a lakás, kórház, a párotok pedig éppen nincs elérhető közelségben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Elővenném a mobilom.
2012. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Bemennek a korhazba es mozgositanek valakit, hogy hozza be a cuccom. Hivnam a parom, hogy jojjon, ahogy tud.
2012. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
először is a szülés nem megy olyan gyorsan, fél nap alatt csak beérsz a kórházba. Másrészt meg hívd a mentőket.
2012. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy a többiek is írták elővenném a telefonomat és hívnák egy taxit van mentőt vagy rokont vagy valakit,hogy bevigyen.A cuccok nélkül is simán megszül az ember szóval azt majd utólag valaki behozza.

Nekem este 7-kor kezdődtek a fájások és másnap reggel 9-kor mentünk be a kórházba és délután kettőre lett meg a lányom,hát akár körbevonatozhattam volna ez idő alatt az országot.....most azért bízom benne,hogy a második baba gyorsabb lesz.

2012. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, a szules azert nem egy olyan dolog, hogy hirtelen azt erzed a semmibol, hogy "hoppa, szulni fogok" es 5 perc mulva mar kinn a feje:D Azt szoktak mondani, ha elindulnak a fajasok, utana, meg ha rogton 4 perces fajasaid vannak, akkor is, egy fel ora-ora minimum, mire odaersz, hogy nyomni kene kifele a gyereket.

Barhol is jonne rad a szulhetnek, akarmennyire is azt gondolja az ember, hogy az emberek nem segitokeszek, ha elkezdesz lathatoan rosszul lenni, fetrengeni, kizart dolognak tartom, hogy valaki ne sietne a segitsegedre. Ha nincs nalad mobil, odatantorogsz a legkozelebb levo emberhez, mondod neki, hogy hivja a mentoket. Ha ez megvolt, megkerheted, hogy hivja fel a parod, ha az nem elerheto, akkor szuleid, legjobb barat...stb.

2012. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi ugy voltunk hogy a páromnak dolgoznia kellet és én mindig valakivel voltam ebben az utolso napokban:)
2012. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapban már úgy indultam útnak, hogy a kórházastáska bent volt a kocsiban. Amúgy meg tényleg hívj taxit, vagy mentőt, vagy rokont, ismerőst, szomszédnénit, vagy bárkit aki tud segíteni.
2012. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 37. héten azt hittem a belvárosban, hogy elfolyt a magzatvíz. Berohantam a Mekibe és megnéztem, szerencsémre nem. De valószínűleg hívtam volna a páromat, hogy jöjjön, kb. 50 perc lett volna, ha meg fájásaim is lettek volna, hívok taxit.
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beulnek az autoba es bemennek a korhazba vagy hivnek egy taxit, vegso eserben, ha valami problema adodna, akkor mentot.
2012. máj. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is piszkálgat ez a kérdés mostanában, csak engem az érdekel, hogy ha a magzatvíz folyna el menet közben, akkor mit kellene tennem?


De akkor mentőt kell hívni mindenképp gondolom.

2012. máj. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!