Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás közben folyamatos,...

Vajúdás közben folyamatos, nem szűnő fájdalmam volt, és bizonyos időnként elviselhetetlenek. Úgy tudtam, hogy vannak szünetek a fájások között. Ekkor teljesen megszűnik a fájdalom? Végül császármetszéssel jött világra a babám.

Figyelt kérdés
Epekövet diagnosztizáltak nálam, ami szülés után érdekes módon eltűnt (ami nem igazán lehetséges). Attól is lehetett a folyamatos fájdalom?

2012. máj. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szünet, és igen, ilyenkor egyáltalán nem fájt- néha be is aludtam arra az egy-egy percre:)
2012. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez volt,én is vártam a "szüneteket".De nem jöttek.Szintén császár lett.Azt gondoltam,hogy az oxitocintól volt ilyen összefüggő a fájás.Te is kaptál?
2012. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én kaptam oxitocint és attól rendeződtek be a fájásaim, ugyanúgy voltak szünetek is közte.

ez a folyamatos, nem szűnő fájdalom is a fájásgyengeség egyik fajtája. fura a neve, de arról szól, hogy hiába fáj veszettül,nem ér semmit a fájásod, mert nem tágulsz rendesen, hiába fáj.

2012. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fájások között is fájt, de az csak amolyan menstruációs görcs jellegű volt, amikor meg jött a fájás akkor tekertem-dobáltam magam annyira elviselhetetlen volt. Nagyon lassan tágultam, végül a doki kézzel tépte szét a méhszájat, de sikerült hüvelyi úton megszülni.
2012. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt szünet, bár a tolófájások előtt lényegesen lerövidült a fájdalom mentes időszak , mikor már nyomnom kellett, komolyan örültem....:)

De úgy látszik ez mkinél más és más. (Ahogy pl. mondják, h egy idő után rendeződnek a fájások, pl. 10 percesre. Nekem eleve úgy jöttek, hogy 2- 10-15-4- 18..... és a szülőszobán se volt igazán szabályos......

2012. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oxitocint. Csak burokrepesztés volt nálam...
2012. máj. 16. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

és miért nem? lehet,hogy a baba nem volt lent eléggé vagy vmi és emiatt döntöttek a császár mellett.

ne emészd magad, a lényeg,hogy egészségesek vagytok! sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

2012. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Amúgy leesett a baba szívhangja, azért is lett császár..

2012. máj. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!